Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig tart a hatása?

Mennyi ideig tart a hatása?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem a cicám részére bolha és kullancs irtó sampont, meg is fürdettem 3* átdörzsöltem a bundáját és ki is jöttek a kis bolhák. A kérdésem az lenne, hogy mennyi ideig tart ki a hatása egy ilyen cica samponnak? A palackra nincs ráírva és elfelejtettem az eladótól is megkérdezni, mikor vettem. Ja és van olyan nyakörv cicák részére, amik már 3 hónapos kortól használhatóak? köszönöm!

2013. jún. 29. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is ugyan ebben a cipőben járunk. Nekünk három, nyolc hetes cicánk van. Ők is tele vannak bolhával. Én is ma vettem nekik Panzy Pet rovarirtó permetet. Arra is csak annyi van írva, hogy pár hétig tartó védelem. Szerintem itt is ugyan így van. Rendszeresen vizsgáld meg a bundáját és,ha találsz benne,akkor fürdesd meg újra. És igen, van 3 hónapos cicára is bolhanyakörv. Én is megkérdeztem, és azt mondták,hogy 4 hónapig tart a hatása. Ebbe nincsenek olyan vegyszerek,amik károsak lennének egy kiscicának. Ez 600 ft volt,de én inkább ilyen permetet vettem mert ez 900 ft, és három cicának is többször elég. Nyakörvből meg 600x3=1800 ft, abból már veszek két bolhairtó sprayt, ami lehet 4 hónapnál is több ideig tart :)
2013. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is panzi pet irtót vettem :D de jó ötlet ez a spry biztos, hogy venni fogok olyat is akkor :) köszönöm! :)
2013. jún. 29. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!