Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig tart a nyugtató...

Mennyi ideig tart a nyugtató hatása?

Figyelt kérdés
Ma elvittük kozmetikába a kutyámat, mert már nagyon gubancos volt és hatalmas szőre van, szóval melege is van. Mivel nem szokott kozmetikushoz (most volt másodszor) elég nyugtalan volt, és a kozmetikus adott neki valamilyen nyugtatót. 6kor kapta meg, de még mindig kába, remegnek a lábacskái ha járni próbál, és konkrétan állva elalszik. Ez normális? Eléggé aggódom érte...
2012. jún. 23. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, de hogy az nem normális, hogy ehhez nyugtatót kellett kapnia, ráadásul ilyen durvát... :/

Hívd fel a kozmetikust (igen, éjszaka, ha már volt ilyen kedves és leszedálta a kutyádat), és kérd ki a véleményét, aztán hívj fel egy éjjel-nappal rendelő állatorvost, és faggasd ki, mi lehet ez és mikor kell esetleg aggódni.

2012. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

nem normális,hogy a kozmetikus nyugtatót ad. nem orvos, hogy tudja a fajta és súly szerinti adagolást.

(mondjuk az se normális, hogy a kutyád szőre gubancos. Miért nem ápolod?)

2012. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm szépen! Második: Ápolom én, csak nagyon nagy szőre van, keverék, de puliféle, és kint van a kertben, szóval sok mindent összeszed. De minden nap van fésülve amúgy.
2012. jún. 24. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kozmetikusom azt mondta, hogy a nyugtató szabad forgalmú méreg a kutyáknak, mert elég ha csak a veséje vagy a szíve nem tejesen jó (ami ugye sokszor tünetmentes) és nem fogja kidolgozni a szervezete magából. Szóval könnyen a kutya életébe kerülhet.
2012. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!