Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tudni a félperzsa...

Mit lehet tudni a félperzsa kiscicák gondozásáról?

Figyelt kérdés
Van 4 darab félperzsa kiscicám. A fészerben vannak. Az anyuka Perzsa cica szépen szoptatja őket. Nőnek is mint a gomba. Holnap lesznek 4 hetesek. Már kóstoltak szilárd tápálékot. Whiskast. Mit lehet még róluk tudni róluk?Tartás ,stb ja és általában mennyiért kelnek el az ilyen félperzsa cicusok?

2013. jún. 29. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából csak a szőrükben különböznek a normál macskáktól, illetve a kicsit rövidebb orrban.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__4352351-perz..

2013. jún. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem perszám van, de amit itt olvastam az annyi, hogy többet kell őket fésülni és a szemüket naponta kétszer áttörölni valami speckó lével. Ez sem valami extra, csak nem tudom a nevét.

A Whiskas nem a legjobb minőségű kaja, de ha utánanézel ennek a témakörnek, akár itt (régebbi kérdésekben), akkor leszűrhetsz pár dolgot.

Én nem kérnék pénz értük, esetleg ha orvoshoz viszed és féregteleníted, oltatod őket, annak az árát. Nem igazán szoktak kereskedni a keverék cicákkal. Még egy fajtatiszta törzskönyv nélküli cicát is olcsón odaadnak és mások meg fújnak rájuk, hogy egy szemét szaporító az illető, aki semmit nem érdemelne.

2013. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bórvízzel szokták törölni a szemüket, illetve a könnycsatornából lecsorgó cuccot. De ha nem olyan nyomott az orruk (mivel félperzsák), akkor ezt nem valószínű, hogy meg kell tenni.
2013. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!