Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudnék félperzsa...

Honnan tudnék félperzsa kiscicát szerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos eltűnt a cicánk és a lányomnak minden vágya egy perzsa cica, de nagyon drágák ezért gondoltam hogy kap egy félperzsa cicát.Néztem hirdetési oldalakat,de nem találtam.Ötletek?
2012. máj. 25. 10:01
1 2 3 4
 1/32 Vicuska87 ***** válasza:

Nézelődj az expresszes, vagy apródos hirdetések közt, számos olyan félhosszú szőrű cica van, akit ingyen ellehet hozni. Szaporítónak, még pénzt sem adnék érte. Ha visszaolvasol itt, akkor egy lány írt, miszerint a szaporítótól vásárolt macskája, máj- és vese beteg.

A perzsa cica, ténleg nem kinti tartásra való, a szobacirkáló.

Nekem mindegy, de ha már ennyi pénzt beleölsz egy cicába, minőségi táp, oltás, ivartalanítás, akkor én inkább bent tartanám, és akkor hosszú, szép élete lesz neki.

2012. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
25%

Hol a link, ami leírja hogy Európában csak úgy lehet kulturáltan macskát tartani, hogy bezárjuk a lakásba?


Összeszarja más kertjét? Te még életedben nem láttál macskát? Az addig kaparja rá a földet, amíg bármilyen szagot érez, nem kutya, aki otthagyja az udvar közepén. A te állítólagos macskád hol végzi el a dolgát? Alomba a lakásba? Ez lenne a kulturált macskatartás?


Szerintem kérdezz meg valakit, akinek valóban van macskája arról, hogy mi a véleménye erről. Nem itt okoskodsz a levegőbe.

2012. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Nagyon türelmetlen vagy. Egyébként nyugodj meg, a Google a te barátod is, ha beírod a keresőbe, akkor neked is kiadja, nem csak nekem:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó:valóban lehet kintre is kifutót építeni :)

Igen van macskám a lakásban van alomja abba végzi a dolgát,nincs ezzel probléma naponta takarítani kell mint a saját wc-nket is.A macska nem minden esetbe "földeli" el a végtermékét,de ezt tudnád ha lenne macskád.

2012. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%
Nem látok ilyet, hogy zárd be a macskát a lakásba. Hivatkoztál európára is. Igyekszek tanulni, türelmesen megvárom.
2012. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%
A macska minden esetben elföldeli, tudnád, ha lenne macskád.
2012. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, nagyon gyors vagy. El tudtál olvasni 50 oldalt 5 perc alatt? Sajnos felületes voltál, ezért a lényeget nem láttad. Kicsit lassabban, ha kell, akkor szótagolva próbáld újra.

Az én egyik macskám pórázon sétál. A másik nem akar kimenni a lakásból, ugyanis bántalmazott cica.

Szóval, nem sikerült válaszolnod a kérdésemre: láttál már ivartalanított macskát? Tudod, ők azok, akik nem akarnak kimenni, mert nincs már meg a felesleges fajfenntartó ösztönük, nem kell az életük árán is párzaniuk.

Nem lesz attól jobb kedvem, ha betemeti a macskád a szart a kertemben.

Meglehetősen kulturált az öntisztítós alom, de gondolom erről sem hallotál még...

2012. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
19/19 :D miután tenyésztek is így kérlek ne magyarázd meg,hogy földel avagy sem,talán jópár kicsi után már van némi tapasztalatom ezekben a kérdésekben.Szívesen megvendégellek és megláthatod,hogy egy macska hogy wc-zik és,hogy takarja vagy nem takarja be a kakit.
2012. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%

Egyrészt nem minden macska van ivartalanítva, ők szeretnek kijárni, következésképpen, nem fogod tudni a lakásban tartani.


Az meg hogy csak lakásban lehet macskát tartani, a legnagyobb baromság, amit életemben hallottam.


A macskaalomban lévő baktériumokról gondolom nem hallottál még. Az általad küldött linkek minőségét magad is ellenőrizheted, ahol azt írják hetente elég takarítani. Hát kb ennyire voltak relevánsok a kérdésben.


Külön gratulálok az ivartalanított macska tenyésztéséhez. A tenyésztésed biztos nagyon jól sikerülhetett, ha a macska ilyen alapvető ösztönét sikerül kiirtani belőle.

2012. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

hoho 22-es!Egyrészt nem én vagyok aki linkelt,másrészt igen is szükséges az ivartalanítás a nem tenyész célból tartott macskáknak.Igen ivartalanított cicával valóban nehézkes lenne tenyészteni.Tudod a tenyészállatok ivarosak(másképp,hogy szaporodnának?)Tudod minden macska más és más egyéniséggel rendelkezik,más szokásokkal.Én nem azt írtam,hogy nem temetik el,ha nem azt,hogy nem minden egyed temeti el.Ez kb olyan mintha azt írnád,hogy mindenki kezet mos wc után,de mint tudjuk ez nem szentírás.

Nem áll szándékomban vitatkozni veled,hisz azt hiszed neked mindenben igazad van,mindent tudsz és az ilyenek esnek orra és buknak el hisz soha nem törekszenek több tudásra.Tudod jó pap is holtig tanul.

2012. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!