Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Testalkat? Mitől girnyóbb és...

Merciccus kérdése:

Testalkat? Mitől girnyóbb és mitől pufókabb egy kiscica?

Figyelt kérdés

Vannak ún. girnyóbb kiscicák (hosszú fülekkel,hosszú lábbak,nagyon hosszú farkinca és olyan kis soványkák) és vannak azok amik olyan kis pufókok, arányosak.

Az alomban a mama cica is meg a papa cica is szép formás, gyönyörű pofikkal de 3 kölyök ilyen kis nyiszledt még mindig. 7 hetesek esznek rendesen, minden rendben van velük. nem értem, hogy mitől ilyenek!



2013. jún. 30. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Házi cicák?

Bennük azért szerintem nagyon sok féle vér csörgedezik, most éppen ez a vonal jöhetett ki rajtuk.

Azért szerintem ők még sokat fognak változni, idővel gömbölyödhetnek, lehet hozzánő a testük a fülükhöz, farkukhoz, lábukhoz. Az is lehet, hogy nem csak a ti apa cicátok termékenyítette meg a mama cicát, ha kijárós macs, akkor meg pláne elképzelhető és azért különböznek a többiek, mert más apától vannak.

2013. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak is pufók anyukája volt, apuka ismeretlen, de a cicákok mind kis girnyók lettek.

Most 3 éves, és kis nyurga, hosszú lábú, keskeny fajta, emberben szupermodell lenne. :)

Szerintem genetika, biztos van bennük egy ilyen alkati vérvonal, kb. mint az embereknél, amikor valaki örökli a felmenők testalkatát.

2013. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkak. De csak mondom hogy a cicusok hajlamosak arra hogy gilisztásoklegyenek, erre jó odafigyelni.
2013. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!