Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti melyiket tartanátok jobban,...

Ti melyiket tartanátok jobban, egy tigrist vagy egy gepárdot?

Figyelt kérdés
Nem fogok tartani, csak érdekel.

2013. jún. 30. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gepárd, nekem az a kedvenc vadállatom.
2013. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
TIGRIS
2013. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, mert nem tudom elképzelni, hogy boldog életet tudnék neki biztosítani... egyedül nem lenne neki jó és nincs akkora hatalmas parkom sem, ahol neki jó lenne, plusz képtelen lennék neki az élő vagy éppen alig meghalt állatokat kajaként adni.

Amúgy gyönyörű mindkét állat, de ők aztán tényleg csak a vadonban tetszenek nekem vagy egy akkora és olyan helyen, ami közel áll a saját közegükhöz, nem ketrecek és rácsok között tartva.

2013. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hallotatok már a Toyger macskáról??? Érdekes . Azt ajánlom nézzétek meg a neten.
2013. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Toyger:

[link]



Azért ez se semmi (Ashera): [link]


Lehet már őket sem merném bevállalni, bár el kéne olvasni, hogy milyen a természetük, mert szépek, de azért nem a kis cuki cicák.

2013. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves #3-as ahogy a kérdésben is írtam nem akarom tartani egyiket sem, csak kíváncsi vagyok, hogy te melyiket tartanád jobban. Persze én sem tudnám végignézni ahogy szenved szegény állat a lakásban meg ilyenek.
2013. júl. 1. 08:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Oké, rendben, de nem tudok elvonatkoztatni ettől. Nekem egyben van a kettő... Értem a kérdést, de nem tudom így átérezni, nem kellett volna írnom, de mindegy. :)
2013. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Indokoljátok is meg lécci lécci
2013. júl. 1. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Gepardot. Kisebbet harap, kevesebbet eszik.

Itt foleg a kisebbet harap a lenyeges. Termeszetebol adodoan szelidebb.

2013. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszii
2013. júl. 3. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!