Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Egy 2 hónapos...

Dorothy14 kérdése:

Segítség! Egy 2 hónapos kismacskámnak elment az étvágya, lefogyott. Ez lehet annak a tünete, hogy szegényem bolhás lett?

Figyelt kérdés
tele mászkálnak rajta. Mit javasoltok mit tegyek,van ere gyógyszer?
2013. júl. 1. 16:32
 1/5 miau99 ***** válasza:

Fürdesd meg babasamponnal, mert igen, a bolháktól meg is halhat!!! És a biztonság kedvéért vidd el állatorvoshoz. Ilyen idős kiscicának, már van bolhapor, most sajnos márkát azt nem tudok mondani.

DE azért vidd el dokihoz, mert nem tuti, hogy ez a baj.

2013. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oh.köszönöm szépen:)
2013. júl. 1. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem tudom eldönteni, hogy az előttem hozzászóló viccelt-e. Szerintem nem halhat meg a bolhától a cica, ahogy az ember sem hal meg a tetvektől... Terjeszthetnek betegséged, de... mindenképp ki kell irtani őket az tuti, de lehet akkor férge is van amiatt szerintem lehet étvágytalan és fogyhat. Ha a 14-es szám az éveidet fedi, akkor a szüleiddel beszéld meg, hogy el kéne vinni a cicát orvoshoz, aki lekezeli a bolhák ellen, plusz féregtelenít is és esetleg ha más baja van, akkor tudja azt is orvosolni.
2013. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 8Cat8 válasza:
Szia, igen a bolha nagy gond és lehet más baja is van a cicának. Vidd el állatorvoshoz, ne várd meg, míg teljesen legyengül, akkor már sokkal nehezebb gyógyítani
2013. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget:)
2013. júl. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!