Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős! Van egy beteg cica a...

Sürgős! Van egy beteg cica a szomszédban, a gazdái meghaltak, egy ideje én gondozom. Egyre betegebb. Ha kihívnánk valakit egy menhelytől, ott orvosi kezelés alá vetnék, vagy csak elaltatnák?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyunk gazdagok, és nincs pénzünk arra, hogy állatorvoshoz vigyük, mikor nem a miénk, bármennyire is szeretném. Nagyon félős, csak engem enged közel magához. Mostanában azonban gennyezni kezdett a szája, és nagyon nehezen eszik, csak puha dolgokat és segítséggel. Azonban félek menhelyre is adni... biztos vagyok benne, hogy gyógyítható, de hallottam olyanokat, hogy ott a beteg állatokat nem látják el, csak egyszerűen elaltatják, hogy ne keljen rájuk pénz költeni... nem tudom, mit csináljak, nagyon a szívemhez nőtt.

2013. júl. 2. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
NOÉ! Én is onnan fogadtam örökbe. Meggyógyítják, majd örökbe adják, de asszem még cicastop van, de azért érdeklődj!
2013. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor meggyógyítják a beteg állatot? Mert ezért félek kihívni őket, hogy nehogy altatás legyen a vége... meg igazából örökbe is fogadnánk utána, ha meggyógyult, csak nincs pénzünk a drága orvosi ellátására... :/
2013. júl. 2. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Facebookon vedd fel a kapcsolatot a Cicamentő Angyalokkal, vagy a Noé állatottmonnal, nem altatnak, csak nagyon kilátástalan helyzetben!

Pest megyében van a cica?

2013. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Gyógyítanak! Az én cicám, meg még jó pár, akik náluk vannak, borzalmas állapotban kerültek oda. Tényleg mindent megtesznek értük! Mondjuk azt nem nagyon kéne reklámozni, hogy ha meggyógyították, örökbe fogadnátok... Meg mi lesz, ha legközelebb kell neki orvos?! Benti cica nincs annyi veszélynek kitéve!
2013. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Már megoldódott a probléma . ^^
2013. júl. 5. 12:57
 6/6 anonim válasza:

Mi lett a cicussal meggyógyították,hogy rendeződött a dolog?

Szeretem az állatokat és ha ilyet hallok mindig görcsbe rándul a gyomrom.Kérlek írd meg.Köszönöm.

2013. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!