Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hoztuk egy 2 hónapos kismacská...

Evangelline kérdése:

Hoztuk egy 2 hónapos kismacskát, eszik-iszik, játszik, viszont mióta elhoztuk nem kakil. (1 napja) Mit tehetnénk házilag, hogy megóvjuk egy állatorvosi fenékbenturkálós "kínzástól"?

Figyelt kérdés
Kismacska székelési bajok.

2013. júl. 3. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom am mivel eteted, de javaslom h par napig csak tejet adj neki, ha szorulasa van az segit.
2013. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ez az új hely átka , ne aggódj majd ha felszabadul akkor normálisan fog kakilni
2013. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 miau99 ***** válasza:
100%
Nehogy tejet adj neki, mert attól menni fog a hasa, mert a macskák laktóz érzékenyek! Az hogy egy napja nem kakilt, nem gond, de lehet, hogy csak nem láttad, amikor elvégezte a dolgát! Mindenesetre, ha holnap se végzi rendesen a dolgát, akkor vidd el dokihoz!
2013. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tejet ne!

Ez normális,most került hozzátok,fog kakilni ne aggódj.3 nap széklet nélkül normális,ha 3 nap után sincs akkor hívd fel a dokidat,de erre nem fog sorkerülni abban biztos vagyok :)

2013. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, elso hozza szolo vok, elfelejtettem oda irni h kecske tej lenne jo. En a par napos kolyok cicaimat is azzal etettem mert az annyuk nem volt hajlando gondoskodni roluk, es azota mar majdnem 1 evesek, gyonyoruen fejlodnek:)
2013. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy szerintem nem turkálna a fenekébe a doki, akkor sem ha valóban székelési problémái lennének. Mindenképp kapna valami gyógyszert, rosszabb esetben szurit, meg más kezelést.

Szerintem se aggódj, ez még belefér.

2013. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Amúgy helyrejött, pisil kakil az alomba. Minden rendben.
2013. júl. 7. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!