Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet házhoz szoktatni...

Hogyan lehet házhoz szoktatni egy kiscicát?

Figyelt kérdés
Szeretném a kiscicát ide szoktatni,hogy ne járkáljon el. Hogyan tudom megtenni?!
2013. júl. 3. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó sok kajával. :) Illetve ha engedi akkor simogasd minél többször.
2013. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha kóbor macska, akkor igen, tegyél ki neki kaját, és próbáld azt csinálni, hogy amikor ott van és eszik te is legyél a közelében. Ha még fél tőled akkor csak csendben ülj és figyeld, és semmi hirtelen mozdulat. Ha evett és nem megy el, hanem csak leül, vagy esetleg szimatolva közeledik feléd lassan nyújtsd ki felé a kezed, és hagyd, hogy megszagolja. Ha meghőköl akkor hagyd, adj neki egy kis időt, és pár nap múlva próbálkozz. Mikor már meg tudod simogatni és az öledbe venni, onnantól kezdve nem fog elmenni annyira hosszú időre. :) Tegyél ki neki egy kis vackot, és ha már ott alszik akkor biztosra nálad marad :)

Ha már saját macskád és kint lakik nem lehet ellene mit csinálni a vérükben van :D Én tudom, megamnyi cicám volt már :)

2014. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!