Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet megfogni a vadmacskát?

Hogy lehet megfogni a vadmacskát?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet kapni hozzá ketrecet, beteszed a csalit (kaja) bemegy a cica és rácsapódik az ajtó...


de kérdés: elvadult macskát akarsz befogni vagy igazi vadmacskát? ((Felis silvestris silvestris) utóbbi magyarországon védett, eszmei értéke 50 ezer ft

2013. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezen agyalgattam, hogy "egy" vagy tényleg "a" vadmacskát, mert nem mindegy. Ha vadvadmacska, akkor hagyni kéne békén őt a megszokott környezetében... nem tudom mit akar kezdeni vele egy ember. Ha meg elvadult házi cica, akkor a fenti módon, bár akkor sem lesz túl könnyű a helyzet vele.
2013. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tiszta vérű valódi vadmacska olyan ritka, hogy nagy valószínűséggel nem lenne alkalma azt befogni. Bár szerintem megkülönböztetni sem tudná őket ha nem olvas utána milyen bélyegeket nézzen.
2013. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!