Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vigyem állatorvoshoz a kismacs...

Vigyem állatorvoshoz a kismacskákat?

Figyelt kérdés
Ma kaptam kettő 2 és fél hónapos kismacskát.Akiől kaptam azt mondta,ha hasmenésük van,akkor aznap rögtön vigyem el az orvoshoz.Minden meglett beszélve,minden ok.Hazaérek,nem tudom mikor ettek utoljára,nem tudok nekik mit adni,mert anya nincs itthon,ezért a szalámit odaadtam nekik a szendvicsemről.Pár óra múlva a sarokba fosott az egyik,fél perc múlva a másik.Vinnem kell őket orvoshoz,vagy a szalámi miatt van?Mindenféleképp vigyemel el őket?Egyáltalán baj ha szalámit adtam nekik?
2013. júl. 8. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Kismacskáknál nem ritka a fosás,:)

Lehet tejet ivott, tisztán, NA azt nem szabad nekik adni, mert attól foshatnak.

Szerintem nem akkora a baj,.

2013. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
UI : a szalámi nem baj :)
2013. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
59%

Hát nem volt túl jó ötlet, ez ebből is látszik!

Jobb, ha elviszed őket, nem tudni, ilyen kicsinek (mert azért még kicsik) mennyire gyorsan és hogy tudnák kiheverni. Lehet hogy gyomorrontás,mivel a szalámi mondjuk akár lehet zsíros is, ezért lehet, hogy megülte a gyomrukat. Szerintem egy odavisszát a dokihoz mindenképpen megéri!

2013. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tejet szerintem nem ittak,mert akitől kaptam,az még mondta is,hogy nem szabad adni.nem tudom,mikor vigyük el őket,mert anya túlórázik,egész nap dolgozik,apának meg az égnek áll a haja,ha meghallja a "macska" szót...a másik problémám,hogy nem használják az almot,pedig azt mondták nekem,hogy szobatiszták.az előbb bementem hozzájuk,és a szekrény mellé pisilt az egyik,meg ugye a sarokba löttyentettek...mit csináljak?má volt 3 macskám,de ilyen gondom egyikkel sem volt :(
2013. júl. 8. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel még újak nálatok, lehet a helyváltozás miatt, megilletődtek és azért, van hasmenésük :)

Új hely miatt.

PL : ha egy általános iskolás új suliba kerül --> szakközépbe, akkor ugye a változás miatt görcsöl,esetleg fogy.-

Szóval szerintem a környezetváltozás miatt van ez. :)

2013. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne izgulj a szalámi miatt, nem a nekik megfelelő táplálék az biztos, de gondolom nem tonna számra tömted beléjük. Emiatt igazán fölösleges dokihoz vinned őket.

Ezt én sem értem... a nem alomba való pisilést/kakilást. Nekem 2 macsekom van, de kezdettől azt használták.

Így ebben is azt tanácsolnám, hogy legyél velük türelmes és mutasd meg nekik akár többször is az almot. Szerintem ha megszokják nálatok a helyzetet, akkor minden rendben lesz.

2013. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm :) most megyek majd gimibe,remélem nekem az új hely miatt nem lesz hasmenésem :D
2013. júl. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!