Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vecsésen melyik állatorvoshoz...

Vecsésen melyik állatorvoshoz érdemes menni? Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Macskámat szeretném elvinni, nagyon lesoványodott, féreghajtózva volt, stb.. semmit nem használt, többször hányt, és emellett nagyon sokat eszik. Dr. Sahin-hoz nem szeretném vinni, mert nagyon drága, és előző állatunk ott volt, nem jó eredményekkel zárult a kezelése. Dr. Stark Róbertről vélemények?

2013. júl. 6. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egyszer voltam még csak nála (korábban Orbán doktorhoz jártunk éveken át...) a rendelőben, épp "csúcsforgalom" volt, úgyhogy a nála dolgozó Dr. Gazsi Nórához kerültünk. Nem tett rossz benyomást. De hogy valójában milyen, az másodjára-harmadjára derülne úgyis ki. De ez az egy rendelő, két orvos,egy asszisztens, két páciens plusz a "kisérők" nem volt jó megoldás.
2013. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És Orbán doktorról valami vélemény?
2013. júl. 6. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Orbán doktor nagyon jó...volt. :/ sajnos felette is eljárt az idő(am minden tiszteletem az övé,rendes ember)

mi már a Sahin-ba járunk,nagyon kedvesek és hozzáértőek,kutúrált a hely.

2013. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orbán doktor meghalt tavaly nyáron...
2013. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Stark Róbert, ő a legjobb.
2013. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Stark Robi a legjobb, szívesen ajánlom :)
2014. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ahány ismerősöm a Stark hoz járt mind azt mondja nagyon csúnyán műt és a legkisebb műtétek után is hatalmas hegek maradnak egyébként a Sahin sem drágább a starknál.
2016. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!