Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bukfenceznek egyes macskák?

Miért bukfenceznek egyes macskák?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 16:00
 1/4 A kérdező kommentje:
mint pl. ez a macska: [link]
2013. júl. 10. 16:04
 2/4 anonim ***** válasza:
:ĐĐĐĐĐĐĐĐĐ
2013. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem ez az önsimogatás egyik formája, olyasmi mint a dörzsölőzködés, rájött, hogy kellemes érzés és ezért csinálja. lehet, hogy a statikus feszültségét így vezeti le, bár ezen a szőnyegen inkább feltöltődni tudna. Az enyém oldalra hempereg és jólesően morog közben, van, hogy tízet is hemperedik oda, vissza. Ezt kizárólag a fűben csinálja lustálkodás után.:D Nem hinném, hogy tanított dolog, de elképzelhető az is, megtetszett neki és csinálja.
2013. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Haha, ilyet még nem láttam, de ez baromira cuki. :D :D

Az is lehet, hogy megtanította neki a gazdája. (a cicákat is nyugodtan lehet tanítani, csak kicsit több kitartás kell)

Vagy magát szórakoztatja esetleg.

Vagy tényleg csak azért csinálja, mert jól esik neki, de hogy miért esik jól... na azt már nem tudom. :D

2013. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!