Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális ha az egyik cicám...

Az normális ha az egyik cicám kézzel eeszik?

Figyelt kérdés

Amikor adunk neki kaját a kezébe beveszi és ugy eszi meg... ez normális? :P

Ja és a másik cicám meg egész napo tisztitja magát és ha hozzá nyúlok morog és megharap...és csilog villog a szőre.


2009. okt. 19. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy normális-e, de nekem is volt egy macskuszom, aki mindíg a mancsával evett. Levesféléket nem is evett. Bármilyen kaját kapott, a mancsával "kanalazta" ki. Eddig még nem hallottam ilyenről. Jó tudni, h nem csak az csinálta.
2009. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D
2009. okt. 19. 08:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is pecázik, úgyhogy ez nem egyedi.
2009. okt. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ja és amugy neon nem szereti a rendes kaját...mert igazábol a kedvence az a hosszú uborka meg saláta megsárgadinnye...

és ez mér van? :D:D

2009. okt. 19. 08:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy perzsacicánk, az elején benti cica volt, csak Wiskast evett, aztán minden áron kint akart lenni és utána vega macska lett. :D
2009. okt. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak nagyon ritkán pecáznak a macskák, de hát minden állat egyedi! Lehet hogy ő így tanulta meg, vagy így szeret enni. (:
2009. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 2 macskám is van akik a mancsukkal esznek xD Olyan aranyosak. =) De amúgy az is lehet hogy azért eszik manccsal,mert pl. a foga kitört(mint az én cicámnak=(),vagy nem fér bele rendesen a tálba, vagy csak egyszerűen így tetszik neki =)
2009. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!