Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én kislányom 5 hónapos, és...

Az én kislányom 5 hónapos, és még nem tud hasra fordulni, ha hasra fordítom akkor a fejét megtartja, a könyökén támaszkodik, kinyujtott kézzel nem tud támaszkodni. Normális dolog? 8.5 kg.68cm.

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányom 6 hósan fordul hasról-hátra, és vissza. Szerintem minden ok. nálatok.
2011. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
remélem így van.köszi a megnyugtatást!
2011. jan. 28. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
En kisfiam 7 honapos volt mikor eloszor hasra fordult. Elotte nem eroltettem, azt mondta szakember, hogy, amig nem fordul meg magatol, addig ne eroltessem a hasra tevest. Minden ok meg, ne parazz!
2011. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én így tudom, hogy a 4. hónapban kellene nekik hasról hátra fordulni, de a másik irányba ( hátról hasra ) ráér 6 hónaposan.Ezt szakirodalomban olvastam, úgyhogy biztos nem hülyeség.Ezek szerint nagyon időben vagytok!Most én is ezen agyalok, mert a lányom 4 hónapos, és esze ágában sincs hasról hátra fordulni.Igaz, utálja is a hason fekvést rendesen.Csak amikor azt hallom, hogy a szomszéd Pistike,Marika fordul, akkor elkezdek aggódni.Nem kicsit!Tudom, milyen érzés!Nyugi, minden oké!Bár a saját babámmal szemben én is parázós vagyok.
2011. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik fiam is most lesz 5 hónapos, de nem fordul egyik irányban sem.Megmutattam gyógytornásznak, szerinte túl merevek a karjában az izmok, ez is akadályozhatja a megfordulásban.Hát nem tudom, de én sem akarom sürgetni, majd ha megérik rá a kis idegrendszere úgyis átfordul.
2011. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy az én fiam is 8,5 kg, az orvosunk szerint a nagyobb súlyú babáknál jellemzőbb a mozgásfejlődés késése.
2011. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!