Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sok macska jár a portámra...

Sok macska jár a portámra üríteni, mit tegyek, hogy ne jöjjenek át a kerítésen?

Figyelt kérdés
A kutya nem jöhet szóba, mert sajnos ritkán vagyok otthon. Próbáltam már elektromos riasztót, de rá sem hedeítettek. Már nagyon unom a kakit szedegetni utánuk.

#macska #távoltartani
2013. júl. 14. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
van olyan növény amit utálnak a macskák
2013. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Én azt tudom, hogy soha életemben nem ismertem olyan macskát, akit meg lehetett volna akadályozni abban, hogy azt tegye, amit akar. Pedig ismertem jó párat.
2013. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél egy airsoft fegyvert. Jóval gyengébb mint egy légpuska, kizárólag a seggére célozva semmi baja nem lesz, viszont van, hogy akár másfél méter magasba is ugrik hirtelen :D szerintem nem sokáig járnának át, ha ehhez a módszerhez folyamodnál.
2013. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
szabad idődben álj lesben egy légpuskával és lődd seggbe akkor majd 2x is meggondolják mit akarnak
2013. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
vegyél ilyen automata locsolót és állítsd fel oda ahol sok az ürülék .D
2013. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én locsoló kannát vettem ami szórófejes, na nem a macskák kergetésére, de arra is szoktam, mert a szomszéd macskája mindig elénk jön vagy dolgát végezni vagy kószálni, azzal meg lefújom aztán el is szalad.
2013. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mozgásérzékelő riasztórendszer?
2013. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam már a riasztó pisztolyra, de félek, a szomszéd feljelent állatkínzásért, vagy ilyesmi, viszont a vízspriccelő ötletesnek tűnik. A macska növényről is hallottam, de gyakorlatban nem tudok olyat akinek működött volna. Köszi az ötleteket, ha valakinek van még, várom. Akár saját példát is lehet írni.
2013. júl. 14. 23:36
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Én is hasonló gondokkal küszködök. Már sok mindent kipróbáltam. Ami nem vált be

- macskariasztó spray

- elektromos macskariasztó

- kávézacc (mondták hogy szórjam a kertem szélére és nem jönnek, de nem vált be

- ecet

- macskajaj virág

- füvesítés helyett díszkavicsok elszórása. Kisebb vagyonomba került a nem kevés díszkavics megvétele, de a kavicsok alá is szarnak

- dobálás amikor rajtakapom hogy a kertemben vannak

- könyörgés a szomszédnak hogy csináljon valamit a 2 macskájával

- macskának hashajtós kaját kirakni..(hál istenek nem nálam fosták tele magukat)


Most azon vagyok hogy mozgásérzékelős locsolót vegyek, mert észrevettem hogy a macskák nem szeretik a vizet. Ha ez sem fog bejönni, akkor a legutolsó dolgot fogom tenni amit nem szívesen tennék meg. Mérgezés..

Légi puska és egyéb dolgok kizárva mert egy vagyon nekem. Áramot nem vezethetek a kerítésre mert megbüntetnek. A mérgezést nem lehet kinyomozni..


Mindenesetre ha neked van jobb tipped vagy valaki szerint a mozgásérzékelős locsoló 100%-os akkor a macskák élhetnek..

2013. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A méreg nem jó, mert vesz a macskák helyett másikat és nem is szabad, meg gyorsan kitudódna. Ide valami elrettentő dolog kell, amitől félnek/kellemetlen nekik.
2013. júl. 14. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!