Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a termékekről? Tudom, hogy elég drágák, de én szeretnék mindent megadni a cicámnak a jövőben. (benti cica)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Még egy kérdés: Ti adtok bármilyen, ételkiegészítőt (bőr/szőr ápolót, csont erősítőt) vagy vitamint plusszban cicátoknak? Nem amikor beteg, csak úgy hogy erős és egészséges legyen? ^^


2013. júl. 14. 23:35
 1/6 anonim válasza:
nagyon jó cica cuccok már szállodának is elmegy
2013. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó cuccok, bár az olcsóbbak is ellátják ugyan azokat a funkciókat, de ha megengedheted magadnak anyagilag, akkor semmi probléma. A vitaminok és az egyéb táplálékkiegészítők szerintem teljesen feleslegesek, ha megfelelően eteted a cicádat ( táp helyett sokkal jobb a nyers hús, belsőségek). Amúgy ha a legjobbat szeretnéd neki, akkor ne tartsd mindig bezárva, egy macskának az a legfontosabb, hogy meglegyen a szabad mozgástere.. lehet, hogy egy kutyának elég, ha néha kiviszed sétálni, de egy macskának nem. Ha kertes házatok van, akkor azt ajánlom, csináltass az ajtóra egy macskabejárót, hogy szabadon mászkálhasson ki be a házból.
2013. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:

Jó dolgok, de a zoopluson jobban kijössz!

Itt elég drágák a dolgok!

2013. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Megnézem a zooplusban is!
2013. júl. 15. 09:52
 5/6 blackcats ***** válasza:
Full-os felszerelések. Ha a táplálkozásába is bele tudsz ennyi pénzt fektetni, akkor nem kellenek + vitaminok és táplálék kiegészítők (neki ez sokkal fontosabb az egészsége megőrzése és a jó közérzete végett). Nekem 2 benti cicám van van 2 hatalmas kaparóvár, 2 alom, 2 hordozó táska és doboz, tehát minden meg van. DE a táplálás az folyamatos az egészség megőrzése végett és, ha fele ilyen szuper cica kiegészítőket veszel neki(drágán), akkor 2x olyan hosszútávon tudod biztosítani a jó minőségű táplálását (ez alatt nem a nyers húsokat értem). Csak jó tanács :)
2013. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a "felujj" :)
2013. júl. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!