Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van két cicánk, egyik 9...

Van két cicánk, egyik 9 hónapos a másik 4. A 4 hónapos minden este folyamatosan nyávog, de csak este kb 10ig. Ha lefekszünk akkor abbahagyja, és nappal sose csinálja. Miért lehet ez, illetve mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt figyeltem meg 20+ év cicázás alatt, hogy sötétedés körül-után aktívak lesznek. Az enyéim fel-le rohangálnak a lakásban meg mindenhol, ez valami ösztön náluk. Aztán elhallgatnak, átalusszák a napot és kezdődik minden elölről.

Nyugi, ösztön. Én ilyenkor hagyom őket, amúgy sem lehet megfogni olyankor, mennek, mint a golyók...

2013. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a másik nem csinálja, csak a kicsi, de nagyon hangosan, és így elég zavaró. a szomszédok nem biztos hogy dijazzák :) előszőr azt hittem hogy valami betegsége van vagy fáj valamije, de akkor nem csak este csinálná
2013. júl. 16. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg talán azt, hogy akkor ignorálod. Ha meg csendben marad, akkor meg jutalomfalat, szeretgetés, játék, stb. Az enyéim szerintem így szoktak le a nyávogásról: rájöttek, hogy nincs értelme, akkor figyelek rájuk a legkevésbé. Idegőrlő, de jobb ötletem nincs.

Nekem az egész éjjelt átnyávogták. Mostanra már csak akkor hallatják a hangjukat, ha hazaérek (üdvözlés), ha ki akarnak menni, vagy ha kezemben van a kajás tál.....

2013. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!