Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor térnek nyugovóra a...

Mikor térnek nyugovóra a madarak a Föld olyan tájain, ahol folyamatosan éjszaka ill. nappal van (az északi sark közelében). Merthogy itt a napnyugtával fekszenek, napnyugtával kelnek. De ahol ilyen nincs hetekig. Ott mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Neked ez időhöz van kötve bazzmeg?
2010. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted milyen madarak élnek az éjszaki sark közelében? flamingók?
2010. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Félévig van nappal, és fél évig éjszaka. Szerintem Te is kibírnál fél évi virrasztást, ha előtte fél évet aludtál, nem?


Na, jó, csak viccelek. De szerinted miért ne tudna egy állat nappal aludni? Vannak éjszakai állatok. Innentől kezdve az ilyen állatok életformája is nagyjából hanonló.

2010. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kár hogy bunkó válaszok is megjelennek! ne itt éljétek ki magatokat!;)
2010. jún. 5. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van! Ilyenek az emberek...bunkók! Nem kell sokat várni tőlük!


De az igazság az, hogy az állatok nem alszanak, vagy csak némelyik állat. Ezáltal náluk nincs tényleges alvás csak pihennek, legfőképpen a madarak.

2010. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat; nem tudtam, hogy egy mimózalelkű kis b*zi vagy. Akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit.
2010. jún. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!