Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan zajlik a macskák éves...

Hogyan zajlik a macskák éves ismétlő oltása?

Figyelt kérdés
A cicám fél évesen került hozzám, szóval nem voltam ott, mikor megkapta az oltásait. És itt van az ideje az éves ismétlőnek, de nem tudom, hogy ez pontosan hány oltást jelent, hogy nagyjából mennyibe fog kerülni. Leírnátok nekem , hogy ilyenkor milyen oltásokat kapnak a cicák és átlagosan ezek mennyibe kerülhetnek? (Nem szobacicáról van szó)

2013. júl. 20. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
elmész az orvoshoz a cica oltási könyvével és azt ismétlik amit kapott,pl.kombinált oltás és veszettség.Az orvos javasolni fogja a nagy kombináltat ami véd chlamydia és leukózis ellen ,javasolhat mást is a Te döntésed elfogadni vagy sem.Az oltások árát jobb az orvosodtól telefonon megkérdezni előre,mert nagyon eltérő árakon dolgoznak.
2013. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tőled is függ, hogy milyen betegségek ellen oltatod. Meg kell beszélni az orvossal is, hogy mik lettek eddig beadva és hogy ő mit javasol. Vannak kombinált oltások is, ami árban jobb. Szerintem max.: 15 eFt-ból ki kell jönnie, de akkor már a veszettség elleni is benne van. Nagyon sok betegség elleni védőoltás van, sokkal drágábbak is, mint pl. egy kutyánál, szóval ezt nem lehet megúszni pár ezerből, inkább legyen nálad több. Esetleg érdeklődj előtte telefonon.
2013. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkét választ! :)
2013. júl. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!