Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi számít annak, hogy elkényez...

Mi számít annak, hogy elkényezteted a macskát?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Mert én tényleg nem tudom :D

2013. júl. 21. 23:18
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ha nem szólsz rá ha rosszalkodik vagy mindig adsz neki mikor kaját lejmol.
2013. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt rosszul teszem ha megtanítom, hogy reggel, este kap kaját szokásosan, és délután pedig amikor kér??
2013. júl. 22. 01:06
 3/7 anonim ***** válasza:

nem teszed rosszul csak nem hanyagolod el

én a macskáimat naponta 5-ször etetem

2013. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a cicád. Ha már elkényeztetted, onnantól kezdve nincs visszaút. Én elkényeztettem a macskámat és ő tényleg nagyon pofátlan már. Benti ivartalanított 3 éves kandúr. Ha éhes azt az egész ház meghallja úgy nyávog. Ő naponta sokszor eszik (6-7x) de mindig csak keveset. Ha unatkozik, és beakar jönni hozzám, addig nyávog, amíg be nem engedem. Ha nem akarom beengedni,akkor néha már szinte beakarja törni az ajtót. De amikor tényleg nagyon rossz odacsapok a fejére és akkor tudja hol a helye. De el van kényeztetve.
2013. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A miénk amúgy nem nyávog, hanem sokszor kimegyek hozzá, és ha odamegy a táljához, vagy nyávog, vagy jelzi hogy enni akar, akkor kap. Ha meg nem jelzi, akkor valszeg nem éhes :D Ez azért jó, mert nem kap feleslegesen, amit meghagy. Mert azt vagy megenné a kutya, vagy rámásznának a legyek. Szóval ez így most akkor jó :D
2013. júl. 22. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a cicád nincs elkényeztetve. Jó ez így.
2013. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké :) akkor jó :D
2013. júl. 22. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!