Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek ötlete?

Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Van 2 kiscicám egy lány és egy fiú a kislány ha kezdődik a tüzelés időszak elmegy hogy párt keressen de én nem akarom hogy az utcabeli macskáktól legyen kölyke hogy lehet megoldani

2013. júl. 22. 09:28
 1/6 anonim válasza:
Ha azt akarod hogy ne legyen kölyke ivartalanítsd.
2013. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ivartalanítsd. Miért fialjon minden évben 4-6 kiscicát? Úgysem tudjátok 1 idő után se tartani,se elajándékozni és akk ott lesz a sok kóbor macska.

Most ezt nem sértésnek szánom,ne úgy vedd,hogy "letámadlak",csak sok embernél sajnos ez megy (és a kutyásoknál is nem csak a cicásoknál) és a szívem szakad meg a sok kóbor állatért. :/

Egyébként ha nincs pénzed ivartalanítani,lehet neki venni fogamzásgátlót (kb 300ft) és az megvan h mennyi időközönként kell neki adni negyed szemet és akk nem fog tüzelni.

2013. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akarom hogy legyen kölyke csak nem az utcabeli cicáktól

Talán vegyek mellé egy másik fiú cicát hogy attól legyen kölyke mert azt ki tudom választani?

Vagy macskákat lehet fedeztetni?

2013. júl. 22. 13:05
 4/6 anonim válasza:
Az első vagyok.Fajtiszta cica? Ha az akkor pénzért tudod "fedeztetni" egy ugyan olyan fajtájú cicával,de ha van már egy fiú cicád akoorminek vennél egy másikat??? Nem értelek.Ha mindenképpen szeretnél kiscicát fogadj egyet örökbe pl. egy menhelyről.De szerintem az se baj ha egy utcai cicától lesz kölyke.Nekem is olyan cicám van akinek nem ismeri senki az apját,és mégis aranyos!
2013. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. júl. 23. 08:53
 6/6 Valletta ***** válasza:
Ne ellesd a macskádat. Egyrészt a kicsiket nem fogja a kutya se elvinni, másrészt a macskák rettentően túl vannak szaporodva, semmi szükség új kölykökre. Ivartalanítani kellene legalább a nőstényt. Különben is ha kijárós, biztos, hogy vemhesül majd.
2013. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!