Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmérgeződhetett?

Megmérgeződhetett?

Figyelt kérdés
Ma elvittem a cicámat az állatorvoshoz. 7 hetes most. Az állatorvos lefújta frontline spray-el és azt mondta ez nem bántja semmijét. De ahogy hazaértünk, a hátát hullámoztatta, rohangált össze-vissza, és gyakorlatilag lenyalta magáról a szert. Azóta viszont nagyon kedvetlen. Alszik és nem kel fel, holott mikor kimegyünk mindig az ajtóban tobzódik ha aludt ha nem. Sose alszik az ölemben, most viszont ha kiveszem , úgy elernyed a kis teste és csak alszik tovább. Simán tudom hurcibálni jobbra-balra pedig amúgy mindig kimászna. Szerintetek?

2013. júl. 22. 20:06
 1/1 anonim válasza:
Szerintem vidd vissza a dokihoz, és monnd el neki is ugyanezt. Remélem, hogy hamar helyrejön.
2013. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!