Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megszállták a kiscicát a...

Megszállták a kiscicát a legyek bármit csinálunk vele, miért?

Figyelt kérdés
10hetes körül van.2-en vannak ő a legkissebb.Egész nap csak fekszik,mint aki meg van halva.A bolhákat nem tudjuk kiölni belőlük.A tesója kb 2-3x nagyobb tőle.Ő is bolhás,de legalább eleven.Voltak már dokinál,kaptak oltást,féreghajtót mert úgy tűntek máskanáthásak de a csipásodás nem múlt el.Tegnap brutálisan beköpték a bogarak,tele volt az oldala meg lábai azokkal a fehér petékkel vagy mikkel.Megfürdettem hamar,utána befújtam frontline-al is de már nem bír az se a bolhákkal.Mit tehetnék még érte?
2013. júl. 23. 18:44
1 2
 11/20 gömbicica ***** válasza:
szia. komolyan mondom, ha nem laksz tul messze tőlünk, (Komárom megye) elmegyek azért a cicáért. már nekem fáj, amiket leirtál.
2013. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Igaza van az elottem valaszolonak, azonnal allatorvos, mert igy cdak szenved a kicsi.

Ha pesti vagy, adj elerhetoseget, a cicamentos baratnoimet s.o.s.ertesitem.

2013. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Somogy megyében lakunk.Meghirdettem már őket,mikor rendbe voltak téve de azóta se jelentkezett senki értük,pedig nagyon szeretnivalók.
2013. júl. 24. 22:03
 14/20 anonim ***** válasza:
En is Somogy megyeben lakom. Kozelebbit irj, hol pontosan.
2013. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 gömbicica ***** válasza:
14-es KÖSZÖNÖM!!!!
2013. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
22:13írtam priviben a címet.
2013. júl. 25. 11:22
 17/20 anonim ***** válasza:

Rendben nagyon kozel laktok hozzank, irtam privit.

Szeretnem, ha elhoznatok az en dokimhoz, hogy nezze meg. Megbeszelem vele. El tudjatok hozni?

2013. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 gömbicica ***** válasza:
17-es köszönöm. az ajánlatom még mindig áll!
2013. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Gombicica, irtam privit.

Ha tenyleg tudod fogadni, keritunk fuvart.

2013. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Era66 válasza:
Az én macskám is igy járt.Kikeféltem a petéket(csak úgy potyogtak ki),utána levendula illóolajjal a kezem bekentem aztan a cicám bundáját,később megint bekentem,másnap újra és azóta nem kellett, bár a cicám felnőtt.
2022. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!