Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz az, hogy a kiskandúrok...

Igaz az, hogy a kiskandúrok képesek elüldözni az anyjukat a háztól? Lehet hogy már most,4 hónapos korában elkezdi? Vagy mit lehet tennei ez ellen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. kolóniákban élő nőstényeknél ez épp fordítva szokott lenni: ők zavarják el a kandúr kölyköket, amint azok elérik az ivarérett kort.
2009. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Kandúr nem üldözik az anyjukat. Évek óta vannak cicáink, ilyet csak kandúr kandúr között tapasztaltam, de azt is csak úgy hogy egyik napról a másikra eltűnt egy kandúr cica. De az lehet azért mert rossz helyen kandúrkodott és baja lett. Sajni ezt nem tudjuk már meg. Most van egy öreg ivartalanított meg 2 tavaszi kandúrunk akik még nincsenek ivartalanítva. Az öreg cica csak az idegen kandúrokat zavarja el az itthoniakkal nem balhézik.

2009. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mi anyamacskánk eddig mindig kijött a kandúr kölykeivel. Ha valamelyik eltűnt, az mindig a kandúr volt, sosem az anyja. Nem tudom, honnan szedted ezt a pletykát, de nem igaz.
2009. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem gondolnám, de tény, hogy az én cicám akkor szökött el amikor született két kiscicája, de addigra a lányt már elajándékoztuk, és a fiu maradt.
2009. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!