Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan, hogy egy eltűnt...

Van olyan, hogy egy eltűnt macska cicabarátja elindul megkeresni az eltűntet bánatában? Vagy gyanakodjak a szomszédra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, a Walt Disney mesékben!Szerintem maradjunk a szomszédos verziónál...
2009. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Max. szomorkodik, de hogy elinduljon megkeresni, azt nem hiszem...
2009. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

remélem a nagy út során a hamuba sült cicapogit nem felejti elvinni és cicapénzt is visz magával az Interpicire hátha utazgatnia kell.:)


viccet félre:nincs ilyen

2009. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó csak, mert múlthét óta nincs meg az egyik macskám, a másik meg rendesen maga alatt van/volt, mászkált össze-vissza látszott, hogy hiányzik neki és most tegnapelőtt óta ő sincs meg.
2009. okt. 22. 14:55
 5/10 anonim ***** válasza:
szomszéd!!!
2009. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy jó viszonyba a szomszéddal és mindig zavargászta a macskádat és utálta, akkor elég valószínű, hogy ő a tettes. Mivel az én macskámat is a szomszéd rabolta el. Hálistennek egy hónap után meglett, a nyakörvének köszönhetően, na meg egy kedves embernek aki megtalálta. És milyen érdekes, hogy a szomszéd fia munkahelye közelében találták meg ami tőlünk 5 km-re volt.
2009. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy soha nem panaszkodott a macskákra. De, ha nem lesznek meg és megtudom, hogy köze van hozzá remélem nem borul el nagyon az agyam.
2009. okt. 23. 20:49
 8/10 anonim válasza:

Persze hogy van! Biztos befogták kitekat reklámarcnak...

csak semmi cicó!

2009. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom a cicóidat

lehet, hogy megmérgezte őket.

akkor elvonulnak egyedül meghalni

2009. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ez jó. Én azt hittem, hogy még hazajönnének, ha közelben történő mérgezésről lenne szó.
2009. okt. 29. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!