Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kan vagy a nosteny macskak...

A kan vagy a nosteny macskak ragaszkodobbak, dorombolosabbak?

Figyelt kérdés
en ugy vettem eszre, hogy a kanmacskak, de lehet, hogy ez nem altalanos, ezert kerdem, masoknak hogyan van...jelenleg 7 cicam van

2013. júl. 25. 15:52
 1/7 anonim válasza:
A kanmacskák.Nekem mindkét nemű volt,és a kan macskám sokkal ragaszkodóbb volt hozzám,mint a nőstény,mert ő folyton csatangolt,aztán egy nap el is tűnt.
2013. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 3 éves ivartalanított kandúrom van. Rettenetesen ragaszkodó, igazi dorombolós macsek. Bár ha ivartalanítva vannak, a nőstény és a kandúr macskák is nagyon ragaszkodóak. Amikor kicsi voltam akkor volt nem ivartalanított lány és fiú cicánk is, akkor is a fiú cica volt a ragaszkodóbb.
2013. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg rájöttem, hogy amióta kitettem a szárét a házból, jobban szeret odakint lenni, és az eddig bújós, simogatásra vágyó cica azóta rám se bagózik, csak ha kaja csörren a kezemben.


Hálátlan mind.

2013. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a kandúrok ragaszkodóbak
2013. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 Halatlan macska ?


Ilyen nincs. Csak halatlan ember. A macska osztonleny. A hala magasabbrendu ereny. Csak ember kepes ra, ne varjuk el egy haziallattol.

2013. júl. 26. 01:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, volt már sok macskám, mind ragaszkodó, dorombolós volt, mindegy milyen nemű. Inkább a macska személyiségétől függ, meg hogy hol milyen társaságban nő fel.
2013. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nállunk is a 2 kan macsek a ragaszkodóbb bújósabb,a fejemnél rajtam alszanak.:).A pici még nem dorombol,csak a nagynak,de előbb utóbb hátha nekem is el kezd dorcizni.Az anyuka az nagyon magának való.A másik 2 cicát sem szereti,pedig egyik a kicsije.Ha nagyon ritkán simizésre van szüksége akkor oda bújik.De az nagyon ritkán van.:( De akkor is így szeretjük ahogy van,a mi kis nagyságos asszonyunk.:D
2013. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!