Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csodamacska? Vélemény (foltokb...

Csodamacska? Vélemény (foltokbol allnak a "csikjai")?

Figyelt kérdés

a kiscicám nagyon fiatalon került hozzánk csupán 4 hetesen. Valami betegséget elkapott amíg mi elutaztunk 5 napra (termeszetesen volt ki etesse/itassa napi szinten) mire hazaértünk a cica csont és bőr volt elötte játékos és vidám akkor meg csak nyávogotit és fosott nagyon sokat elvittük dokihoz és hát meggyógyitotta azota visszatert az eletkedve es nagyon vidam mára már 10 hetes és rettentő ügyes a bogarakat reptében elkapja úgy mászik fára mkntha mindig is azt tette volna bàtor és vakmerò de amit a legjobban 'szeretek' :))) benne azt h mindig jatszik. Megdőbbent az h mindig jőn utánnam ha lefekszek valahová mellém fekszik ha elmegyek nyávog es jon utannam, ha ehes akkor ramugrik es nyavog. Létezik h halas amiert meggylgyitottak? Egyeb furcsasagai: ugye ő egy làny "cirmos" cica őszinten szolva ilyet még nem lattam, a csikjai kicsi foltokbol-potyokbol állnak. es ugy szokott ugralni meg szogdelni mint egy nyul...szerintetek?? :))


(ELNÉZÈST A HELYESÌRÀSÉRT!!!!!!!/xperia.mini.pro/)



2013. júl. 25. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Aranyos cica lehet, teszel fel róla képet?
2013. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen, biztos szép lehet. De csodamacskának azért nem mondanám. Minden kiscica játékos és ragaszkodik a gazdijához. Átlagos a cicamicád.
2013. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem nem atlagos :) utana jartam es kiderult a cicam pixie bob fajtaju macsek ami igen is ritka :) kepet bocsi nem tudom h kell feltolteni/kuldeni :( de a google kepeknel rengeteg van :)))
2013. júl. 25. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:
A macskád akkor pixie bob, ha van róla törzskönyved, amúgy házi macska. Egyébként az összes macska ilyen. Hallod egy fekete macskát szedtem össze az utcán, most akkor én meg adjam elő, hogy bombay macska?
2013. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy ritka, de attól még nem csodamacska. :) Ettől függetlenül ugyanannyira kell szeretned, mintha ő is "földi halandó" macska lenne.
2013. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pixie bob? Ez hogy jutott eszedbe? Szerintem egész Magyarországon nincs belőle egy sem. Gondolom százezrekbe kerülne. Ha csak a mintája pöttyös cirmos, attól még nem lesz pixie bob. Ez a minta elég gyakori a házimacskáknál.

Én megértem hogy neked ő csodamacska, nekem is csodamacska az én cicám, pedig semmi extrát nem tud, pont olyan mint a többi macsek. A leírtak alapján a tiéd is egy átlagos kiscica, és biztos nagyon aranyos.

2013. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet h nincsen torzskonyve de tuti h pixie a rovid farka es a plusz egy lábujja miatt, ma visszuk dokiboz feregtelenitoert majd megkerdezem :))
2013. júl. 26. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Az orvos nem tenyésztő, azt hiába kérdezed, nem kompetens a kérdésben. Sőt egy tenyésztő is a saját fajtáját ismeri igazán, nem a többiekét. Az orvos arra van kiképezve, hogy az állatokat meggyógyítsa, felismerje mi bajuk van és azt kezelje, nem arra, hogy fajtát állapítson meg, ahhoz semmi köze.


Nekem egy nagyon jó törzskönyves (törzsköny fele világbajnok, nagybajnok stb. felmenőkkel tele) sziámim van, és az állatorvos megkérdezte, hogy abesszin-e a macska. Mondom ez? Ez sziámi. Hát ez nem sziámi, ez abesszin, biztos nem sziámi, hogy lenne már az. Mondtam neki, hogy úgy, hogy az itthoni egyik legjobb tenyészetből származik a mami meg a papi, a családfája meg ausztráliáig ível a válogatott macskákon át és van erről egy szép papírunk is, hozzam-e el megmutatni és akkor még megsértődött. Ennyit arról, hogy az állatorvos tudja milyen fajta, amit kezel.

2013. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
magyarországon nincsen pixie bob tenyészet. amihez neked szerencséd van, egy balesetes, szép bundájú cica. és igen, különleges, hiszen mindenkinek különleges és "csodálatos" a saját macskája :)
2013. aug. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!