Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fonmtos, Szavanna macskát...

Fonmtos, Szavanna macskát szeretnék venni. De utána olvastam, az állatnak, és azt írja, hogy bent legyen, mármint a lakásban. Szerintetek milyen ha az udvaron tartanám? Megoldható? Esetleg valakinek van tapasztalata is, vagy bármilyen vélemény.

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd hogy ellopják akkor tarthatod kint.
2013. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy fokozottan kíváncsi, híresen felfedezőtermészetű, agilis, barátságos, látványosan vad-hibrid fajta, több százezer forintos macskát udvarban nem jó ötlet tartani, szerintem elég értelemszerű, hogy miért.


Egyszer kóborol el, és többet nem látod viszont, max. ha van olyan szerencséd, hogy nagyon becsületes a "megtalálója".

A kinti macskák szokásos kockázatai (balesetek, kutya, autó, paraziták), várhatóan jóval alacsonyabb életkora és rosszabb egészsége állnak fenn nála is (amennyiben nem lopják el...), ami már csak az árát és ritkaságát is tekintve ilyen fajtánál szerintem elég nagy felelőtlenség.

2013. júl. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartanám udvarban, mi van ha kimegy az utcára és elcsapja egy kocsi.Az nem válogat hogy drága és ritka szavanna macska vagy csóró házimacska.Vagy mi van ha ellopják, befogja vagy nyugdíjas mert neki tetszik.Vagy mi van ha megmérgezik, eszik egy jó adag patkánymérget valahol.Gondolkozz ember!!
2013. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha majd kint tartod, elkuldod a cimedet? :)

Szeretnem ellopni, tudod, nagyon tetszik, csak nem telik ra...

Monduk, en utanna bent tartanam, nehogy valaki mas is ellopja tolem. :P

2013. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vicuska87 ***** válasza:
Több százezer forintos macskát nem tartanék kint, de ezt szerintem a tenyésztő kiköti a a szerződésbe, hogy csak kifutóba tarthatod!
2013. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: jó lenne ha csak több száz ezer forintról lenne szó :D ha már mindenképp forintban akarod tudni, akkor elmondom hogy 2,5 millánál kezdődik +egyéb költségek hogy behozhasd az országba. európában tenyészti kb 5 ember.
2013. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

haha, én is jót szórakoztam a párszáz ezren. bár a kérdésen jobban. cica egyhelyből ugraná át a kerítést, nem hiszem, hogy ezt részletezni kell

http://www.youtube.com/watch?v=vprEInOl1o0

2013. aug. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

azt hiszem, itthon is láttam ilyen tenyészetet, de ők nem F1-eseket tartanak, hanem F4 vagy F5-öket.

általában sokadik generációsakat szoktak eladásra kínálni, azokból kinézem, hogy csak néhány százezer.

2013. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az meg pláne nem olcsó. gondolj bele, az f1 félig szervál félig házimacska, az f2 az f1 apunya és apuka és így tovább, tehát egyre értékesebb.
2013. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!