Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vegul lehet terhesseg alatt...

Timiike K. kérdése:

Vegul lehet terhesseg alatt hajatfesteni vagy sem? Eleg alaposan utana olvastam de a velemenyek elteroek. Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
4 eve volt mar 1 vetelesem igy nagyon ovatos vagyok,viszont mar a 7-dik honapba jarok es mar azota nem volt megfestve a hajam de mar nagyon csunya. Vettem egy Syoss ammonia nelkuli hajfesteket es azt szeretnem tudni,hogy arthatna a gyereknek ha megfestenem a hajam?

#terhesség #hajfestés #terhesseg alatt hajfestes
2013. júl. 20. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én magam nem festeném be. A fodrászom és a dokim is azt mondta nem árt a babának csak ne nagyon lélegezzem be a festéket (nyitott ajtónál, szellőztethető helyen csináljam biztos ami biztos) De nem árt. Én azt csinálom, hogy 38 héten festetem be, hogy szülésre normálisan nézzek ki. :D Előtte viszont nem festem be.
2013. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ammónia mentessel nyugodtan festheted. (én is ilyen dilemmában voltam, mikor terhes voltam, de mondták, hogy ezzel lehet). És fontos hogy szellős helyiségben fesd! Ennyi.
2013. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én végig festettem (fodrász által), mert iszonyat őszülök. Nem volt semmi gond.
2013. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fodrászom a szülése napján délelőtt is festett, van két szép fia.


Én ugyanúgy jártam terhesen is fodrászhoz, a gyerekem erős, egészséges, okos (tényleg), 16 éves, bárányhimlő miatt hiányzott utoljára a suliból negyedikben. (nálunk a nátha láz nélkül nem betegség, szóval azzal nem marad itthon). nincs allergiája, satöbbi. Szóval úgy tűnik, nem ártott meg neki.


Nyilván van olyan, aki viszont biztos benne, hogy a hajfestéstől lett csámpás, púpos, allergiás a gyerkőc.


A mai festékeket már nem lehet egy lapon említeni a 10-20 évvel ezelőttiekkel...

2013. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zabmester ***** válasza:

Én az első három hónapban szüneteltettem a festést, utána festettem ugyanúgy, mint korábban (világ életemben magamnak festettem).

Semmi negatív hatást nem tapasztaltam, a fiam is makk egészséges (majdnem hat éves, sosem volt semmi baja).

2013. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fesd be, csak nyiss ablakot. Én is végig festettem a hajam, és van egy gyönyörű egészséges kislányom.
2013. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!