Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik az a macskafajta...

Melyik az a macskafajta amelyik nem hullajtja a szőrét? Ha van ilyen egyáltalán.

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szfinx :)
2013. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
Sphynx
2013. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a szőrtelen cica. :D De ugytudom van olyan cica ameik szőrös és kevésbé hullajtja a szőrét.De köszi :D
2013. aug. 6. 10:06
 4/8 Vicuska87 ***** válasza:

MIvel a macskák ősszel és tavasszal bundát váltanak, ezért mindnek egyaránt hullik!

Kérdéses az hogy a gazdi mennyit képes törődni vele!


Ha vedléskor naponta legalább fél órát van fésülve rendes macskafésűvel, akkor a hullás minimalizálható!

2013. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Macsek08 válasza:
Azért kérdezed mert allergiás vagy rá, vagy mert nem akarsz utána takarítani? Mert előbbi esetben talán tudok tanácsot adni.
2013. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor ugy mondom h minimálisan vedlik. Volt már macskám nem is egy. De mind1 megoldottam a problémát :D. Utolsó senki nem allergiás csak a szőrmennyiség miatt kérdeztem mert még vol macskám minden szőrös volt.
2013. aug. 8. 14:26
 7/8 anonim válasza:
én úgy tudom hogy a Cornish Rex egy ilyen macska
2013. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. okt. 2. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!