Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS, a kiscicám felszaladt az...

SOS, a kiscicám felszaladt az utcán a fára, és nem tud/akar lejönni?!

Figyelt kérdés

6 hónapos kiscicám kinti-benti cicus, és eddig egyszer-kétszer volt az utcán, nem szokott fára mászni, és most kiment, és megkergették a kutyák, és felszaladt egy nagyon magas fára olyan 5 méter magasra, és olyan 20 perce van fent, olyan magas létránk nincs, és sehogy nem bírjuk lekönyörögni onnan, nagyon féltem, hogy leesik, most kezdett el nyávogni, nagyon féltem!!!!!

Van valami tipp? Eddig max másfél méter magasra ment az udvarba lévő fákon. Már más cicánk is csinált ilyet, de az 5 perc múlva már lent volt.:/ Lehet valamit csinálni? Vagy le tud jönni egyedül?



2013. aug. 7. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nm fog tudni lejönni. Ilyenkor a tűzoltókat kell kihívni, ők leveszik. Úgy tudom, nem kell érte fizetni.
2013. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Le tud jönni egyedül, de ha nem mer lejönni és tényleg nincs már megoldás, akkor hívjátok a tűzoltókat, ők leveszik a létrájukkal
2013. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ingyen le fogják szedni? Hál istennek, akkor intézkedünk, köszi a választ!
2013. aug. 7. 17:58
 4/21 A kérdező kommentje:
Bocs, válaszokat, ment a zöldkéz!!!
2013. aug. 7. 17:59
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
évekkel ezelőtt azt mondta egy hasonló esetnél a tűzoltóság, hogy 20e Ft-ért jönnek ki és szedik le, így megkértem egy szomszédot, hogy másszon fel, amíg tud és a kezében lévő partvistól megijedt a macska, mert hadonászott vele magasra felnyújtva és lejött a fáról.
2013. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Amado atya ***** válasza:
100%

Le fog tudni jönni egyedül. Ha nem most, hát idővel, mikor nála is elmúlik a stressz. Hagyni kell picit megnyugodni.

A cicák nagyon okosak, kitalálják maguktól, hogy meneküljenek szorult helyzetükből.:)


Nyugi, senki nem látott még fán macskacsontvázat.:)

2013. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Felesleges ilyen ügyben a rögtön a tűzoltókat hívni, egy féléves macska le tud mászni a fáról, ha akar.
2013. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Hát figyelj ez hogy ingyen leszedik azért erős túlzás, semmi sincs ingyen. Nem tudom hogy egyáltalán a tűzoltó foglalkozik-e ilyennel, a másik hogy te egy köszönöm után ott hagynád őket, szerintem a pofájuk leszakadna a döbbenettől.

Kibumlizik oda egy csapat ember plusz az a dögnagy autó, szerinted az ingyen van?

Én azt mondom neked hogy az a minimum hogy adsz nekik egy 5ezret, legalább is én adnék annyit.

Amúgy én macska csontvázat még nem láttam fán, előbb utóbb úgy is lefog jönni. Ha feltudott menni, le is tud.

Más kérdés hogy nem mer, láttam én már ilyet, éhes lett a macska a nap végére, aztán szépen lassan előrefelé lesuhant a fán, közben valamennyire kapaszkodott a körmeivel a törzsbe, amivel tompított, de nem lett semmi baja.

Írd már meg mi lett, és hogy adtál-e pénzt, mert erre kíváncsi vagyok.

Egyébként erre szerintem van tarifa, csak azért kérdem.

2013. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, nehogy tűzoltót hívj. :) Ha fel tudott menni, akkor lejönni is le fog. Hat hónaposan már nem olyan kicsi. Ha elég éhes lesz, vagy megunja le fog jönni magától ügyesen. :) És nem, nem fogja a tűzoltó ingyen lehozni, mert ez nem vészhelyzet... Nyugi, le fog jönni! :)
2013. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Még hízelgünk neki itt kint. Nem akartuk rögtön a tűzoltóságot hívni, főleg így, hogy ára is van, ezt nem nagyon engedhetjük meg magunknak, de szegénykém elég keservesen nyávog, és nincs nagy gyakorlata fára mászásba. Közbe a szomszéd szerzett egy 2 méteres létrát, és botokkal hadonászva próbáljuk leijeszteni, kevés sikerrel. Igen, én is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége. DE már kezdünk szétfőni, nagyon meleg van, lehet, hogy itt hagyjuk szegény cicust, hátha lekecmereg valahogy egyedül.
2013. aug. 7. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!