Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicák a világ urai?

Cicák a világ urai?

Figyelt kérdés

Ahányszor vitatkozok vele, mindeg ő győz!

Mindig neki van igaza. Képes felkelteni éjszaka közepén, hogy engedjem ki. De meg is szokta várni, hogy elaludjak, rá 10-15 perce felnyávog, mintha azt várná,hogy aludjak el! :) Még szerencséje, hogy szeretem! :)


2013. aug. 8. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hagyod, hogy egy macska hülyét csináljon belőled. Gratula!
2013. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:
Nem, csak azoké, akik tűrik.
2013. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velem is ez van, önző kis dög de attól még imádom! :D
2013. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert balek vagy. A dolog úgy működik, hogyha kiengeded akkor bíztatod a hülyeségre. Nálam ha olyat csinál ami nem tetszik, akkor büntetést kap, a hidegzuhany működését pl már elég jól ismeri és nem szokta megkockáztatni, hogy kétszer kelljen rászólni.
2013. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a macsekok eléggé rá tudnak nőni a gazdira, ha engedik őket.

Én azért próbálom nevelni, így nem ő az úr a háznál, de kb. egy szinten vagyunk, vagyis ki tud nyávogni magának dolgokat, extra kaja, több simi, még egy kis macskagyökér stb., de hogy éjszaka is zaklasson, arról már kicsi korában leszoktattam.

2013. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kétségkívül, a cicák uralják a földet! Régen istenként tisztelték őket, és ezt sose felejtik el! :)
2013. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!