Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák tényleg felismerik...

A cicák tényleg felismerik gazdájuk autóját?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves ivartalanitott kandúr macsom. Délután 2 felé mikor hazaérek a munkából szinte mindig az utca sarkon ül és mikor meglát az autóval szalad a járdán mig haza nem érek.

2013. júl. 25. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet. :-)
2013. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Megismeri azt, ami hozzánk kötődik. Lehet szagból is, de szerintem hangokból meg formákból is összekötik a dolgokat.
2013. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Azt hittem, valami ártatlanka kérdés, de látom, nem hiszel a saját szemednek. Hallottam olyan macskáról, amelyik fél órával előbb tudta, hogy jönnek a gazdik. Kiült az oszlopra, és várt. Nem rendszeresen ott lakó gazdik voltak, és hasraütésszerűen jártak oda haza. Mégis tudta.
2013. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is mindig megérzi, ha családtag jön. :)
2013. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanez a helyzet.

Már jóval előtte hogy megérkeztem kint várt a kapu előtt. És ahogy előttem írták nem mindig ugyanabban az időpontban mentem haza. Onnan tudtam, hogy a szomszéd mesélte többször is, hogy még mielőtt érkeztem már előtte kiült.

A kocsi hangját is megismerik szerintem.

Olyan is volt, hogy több utcával arrébb elém jött (vagy épp arra volt dolga), aztán ahogy jöttem, már láttam messziről, hogy fut hazafelé. Nem azért mert megijedt vagy hasonlók.

2013. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk több cicánk van,de ők is ezt csinálják.Ha látják,hogy beállunk a kocsival,már szaladnak oda.
2013. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Miért ne, szerinted a macskák hülyék? Nekik is van eszük, és nap mint nap látja azt az autót otthon.
2013. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, jellemzően nálunk is mindent tud. Sőt, sokszor már előbb tudja mit akarok csinálni mint én magam. Pl. minden nap délután 4 körül leülök a karosszékbe kávézni és elolvasni az újságot, ilyenkor a macska mindig az ölembe telepszik. Általában már előttem ott ül a székben délutánonként, pedig máskor sosem megy oda. Ha megjövünk az autóval akkor is azonnal ott teremnek, volt hogy még ki se szálltam de a macska már beugrott az autóba a lehúzott ablakon.:D
2013. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a helyzet !:)

Mindig eltérő időben érünk haza, de szinte mindig látjuk lefékezni a kapuban, hogy ott legyen mikor mi is beérünk.

Nálunk picit tovább lett ez fejlesztve, mikor sonkát eszünk, valahogy megérzi és a kertből kéreckedik befelé. Ki kéne őket találni ha nem lennének !:))

2013. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A miénk is mindig az ajtóban ül már, amikor hazaérünk. Bármikor, bárhonnan jövünk.

Nagymamámnál volt egy cicalány, unokaöcsémet minden nap elkísérte iskolába menet, és elé is ment. Sajnos ez lett a veszte is, mert elütötték.

Mikor gyerek voltam, nekem is volt egy hasonló kinézetű, ugyanilyen lánycicám, aki kísérgetett, sajnos ő nem tudott ilyen hosszú ideig, mert őt is elgázolták. :(

2013. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!