Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? (Bővebben lent)

Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónappal ezelőtt megmentettem 3 kiscicát az éhhaláltól.

Egy rongyba betekerve, bolhásan és csont csoványan találtam meg őket 4-5 napos korukban.

Most már szépek és egészségesek csak az a baj, hogy senkinek nem kell kiscica.

Én már nem sokáig tudok nekik otthont biztosítani, az élelmük is kezd elfogyni és a szüleimtől sem kpom már a támogatást.

Rajtuk kívül még két nagy macskát kll ellátnom.

Mit tegyek most? az utcára nem akkarom kitenni őket :(

Honnan vegyek nekik élelmet, bolhaírtót?

Cseszegetést nem kérek.



2013. aug. 9. 09:49
 1/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Tegyél fel sok sok hírdetést a netre, a környékre...
2013. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már minden hová kitettem őket, sőt még olyan hírdetést is tettem fel amin ha nem tudják örökbe fogadni őket akkor segítsenek valahogy.

De senki nem válaszolt, a menhelyesek se tudják őket fogadni, ők is tele vannak.

2013. aug. 9. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van. Hirdesd meg. Ha más nem erre jó a fész. Persze ingyen add oda. Talán hamar elviszik őket. Esetleg ott ahol laksz, idős néniket kérdezz még meg. A legtöbb szereti a macskákat, meg elvan többel is.
2013. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Plakátokat rekj a pet shopokba, rendelőkbe is... biztosan találsz gazdit..készíts róluk vicces képet, videót:)
2013. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát én faluban lakok és itt rengetek a macska. Kicsiktől kezdve kb 10 évesig.

Mióta megerősödtek hirdetem őket, hogy ingyen elvihetőek, de semmi, vagy is volt néhány jelentekő, de mikor mondtam, hogy menézem hová kerülnének akkor egyből vissza mondták, ahová meg ki is mentem, ott borzalmasak voltak a körülmények.

Most teljesen kétségbe estem.

2013. aug. 9. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd... annyit tehetsz, hogyha van egy olyan menhely ahol van inkubátor az a ketrec, beteszed őket.


Így kénytelenek lesznek befogadni illetve ideiglenes befogadót keresni nekik.


Itt azt is vedd számításba, hogy egyszerűen nem tudsz ennyi állatot ellátni, így vagy oda mész a menhelyesekhez, és kerek perec kimondod: Vagy befogadják vagy kidobod őket mert nem tudsz nekik kaját se venni.

2013. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja. A menhely is jó ötlet.
2013. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy amerikai család úgy szerzett 7 talált kiscicának pikkpakk otthont, hogy online közvetítették őket.

Gondolom, ez a te esetedben szóba se jöhet.

De nagyon jól teszed, hogy ellenőrzöd, hogy hova kerülnek a cicák!

Sok menhelynél kérdezősködtél amúgy? Hátha van mégis olyan alapítvány, akik segítenek rajtuk.

Én is támogatom azt az ötletet, hogy vicces képekkel, videókkal hirdesd meg őket! Az emberek jobban kaphatóak ilyenkor.

2013. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már az összes menhelyet végig kérdeztem, facebookon is csak annyit tudtak mondtani, hogy megosztják, mert nincs szabad helyük, hírdessem őket majd lesz valami.

Mondom köszi, de már nincs kajájuk csak egy nagyon kevés, erre azt mondták, majd megldódik az is.

2013. aug. 10. 21:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!