Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica Zuhanás! Amíg orvoshoz...

Kiscica Zuhanás! Amíg orvoshoz viszem mit tehetek érte?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma a kiscicám kb 2.5 métert zuhant, és a metlakis lépcsőre esett. Azóta nagyon szomorú, néha sír, és a pupillái nagyok lesznek ha a közelébe megyek. Néha rááll a lábára, néha meg felemeli. Kedden tudom csak vinni orvoshoz. Ha eltört a cica lába akkor gipszelni fogják neki? Vagy csak injekciót fog kapni? Más is járt már így? Ha igen, mi történt a cicájával?



2013. aug. 10. 16:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Már jobban van a cica, holnap viszem az állatorvoshoz. Kedves utolsó! Az én cicám nem 3 emeletet zuhant hanem 2.5 métert. Nem a kérdésemre válaszoltál de mindegy. Nem vagyok hülye h ne tudjam h orvoshoz kell vinni. A másik dolog meg az, hogy nem városban lakom, szóval én nem tudok taxiba ülni mint te, ez van. Van állásom, tudok gondoskodni a cicáimról, nem sajnálok pénzt adni az állatorvosra (bizonyos keretig), de vannak olyan helyzetek amiket nem lehet mindjárt megoldani.
2013. aug. 10. 21:00
 12/18 anonim ***** válasza:

En meg ugy gondolom, hogy minden helyzetet meg lehetne oldani, csak akarni kell. Meg ha neadjisten 60-70kilometerre laksz a legkozelebbi varostol, akkor is tuti van olyan szomszed falu, ahol van allatorvos. Dehat konnyebb hagyni a cicat szenvedni.

2,5 meterrol is lehet szerencsetlenul esni, foleg egy kiscicanak. Az enyemnek szerencseje volt, persze oda is figyelunk nehogy megegyszer megtortenjen.

Na mindegy, remelem keddig meg kibirja.

2013. aug. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Irj, ha megjottetek az orvostol.
2013. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem tört el a lába, megzúzódott a mancsa, most már néha rá áll, de futásnál még nem használja. Kapott szurit és várjuk a gyógyulást. Aki normálisan válaszolt annak köszönöm!
2013. aug. 11. 19:30
 15/18 anonim válasza:
Jobban van már a cicus?:)
2013. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen jobban van, megnézettem mással is és azt mondták h valószínű megrepedt a combcsontja, de az is lehet h eltört neki. Azt mondta a másik doki, h nincs nagy baj, mert használja néha néha a lábát, kezelésre nincs szükség. Eb csont beforr azt mondta :D
2013. aug. 16. 19:22
 17/18 anonim válasza:

Örülök:)

Jobbulást neki!

2013. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
a nagymamám macskája közel 5 métert esett és semmi baja nem lett
2013. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!