Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elveszett a kiscicám, mit...

Elveszett a kiscicám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
a családdal voltunk egy egyhetes nyaraláson a balatonon, és anyum keresztanyja aki négy házzal lakik arrébb, ő etette mindennap többször is. aztán az az előtti napon, mikor megérkeztünk volna, este amikor jött etetni, nem jött elő Micike. Már 3 napja vagyunk itthon, és egyszer nem jött haza :'(( kérdezösködtem, mondták egy páran hogy itt látták, ott látták, de egyik se ő volt. Aztán ma hivott minket anya, hogy az utcánk végén lakó nénihez kétszer is ment Mici, de mind a kétszer elzavarta, mert azt hitte valami kóbormacska, ha tudja hogy a miénk visszahozza. MOst mit csináljak, plakátoljam ki a falunkat, ami felér egy kisvárossal?? Már teljesen kivagyok mert nagyon hiányzik, és még kiscica:( 4-5 hónapos, és 3 napja nem evett nem ivott és haza se jött...
2013. aug. 13. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Néhány plakát sokat segíthet a forgalmasabb helyeken, mindenképpen próbáld meg! Az is lehet, hogy valaki befogadta, és fogalma sincs, hogy az igazi gazdija keresi a cicát! Egyébként én többször körbejárnám a környéket biciklivel vagy gyalog, és keresném, kérdezősködnék! Sok sikert!
2013. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyémántlány ***** válasza:

Készíts plakátot, szerintem az egy jó ötlet. A lakóhelyetek környékén be s dobhatod a postaládákba a plakátokat, hátha valamelyik szomszédotok azt hitte, kóbor cica és befogadta.

Egy-két napik én mindenképpen keresném még a környéken, a nevét szólítgatva, meg, ha van erdő a közeletekben, ott is nézd meg. Ne csüggedj, a nagyim cicája, Maszat, van, amikor 6-7 napig nem megy haza. Nem kell félteni őt annyira, egy 5 hónapos cica már egyedül is boldogul, fog magának madarat, egeret, ilyesmiket. Lehet, hogy csak elment egy kicsit kalandozni, felfedezőútra, és, ha majd megunja, hazamegy. Ne izgulj, biztosan pár nap és már otthon lesz! :)

2013. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. aug. 13. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Miután megkerül vegyetek neki nyakörvet bilétával!!
2013. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert ha eltűnne esetleg megint, kkor rögtön vissza tudnák hozni nekünk! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 15. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!