Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 hetes kiscicámnak hasmenése...

1 hetes kiscicámnak hasmenése van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdettől panzi tejpótlón nevelem, eddig nem volt gond, viszont tegnap meg ma hasmenése volt. A tegnapi után kicsit több port tettem a vízbe, utána megszűnt a probléma de most újra jelentkezett. Ilyenkor jó megoldás több por vagy kezdjek nagyon megijedni? Mi okozhatja ezt, csakis nagy betegség? Adok neki enni, amikor kér, kis mohó, 5-6 ml-t is megeszik 3 óránként...sajnos nincsen anyukája.

2013. aug. 15. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet parvo...
2013. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem javul állatorvos!1voltam.
2013. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát úgy van, hogy hígabb volt a széklete tegnap. több tápszertől viszont jobb lett az állaga. Most megint kevesebb port tettem a vízbe, megint hígabb. Amúgy kis kövér és nagyon eszik, az jó jel, nem?...
2013. aug. 15. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos, különben meghalhat! Mi történt az anyamacskával?
2013. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát, nem látszik vészesnek a kakija, nem folyik azért..nem gondozta az anyja....
2013. aug. 16. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!