Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után mennyi...

Ivartalanítás után mennyi idővel lehet kiengedni egy nőstény cicát?

Figyelt kérdés
Cicámat tegnap este ivartalanították, ma délelőtt viszont kiszökött a házból. Még mindig nem jelentkezett, kerestem már mindenhol, kiabáltam neki, hívogattam, de semmi... Nem evett semmit és nem is ivott azóta, abban reménykedem, hogy nincs baja és ha éhes lesz előjön..

2013. aug. 16. 16:55
 1/9 anonim válasza:
Szia! Én azt ajánlom,ha vissza jön,legalább egy hónapot legyen a lakásban. Nekem is volt egy lány cicám,akinek ivartalanítás után az udvaron a kanmacskák verekedés közben széttépték a hasán a varratot. Meghalt.
2013. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-( Még mindig nem került elő, azzal nyugtatom magam, hogy biztos van egy jó búvóhelye és ott pihen, mert amikor kiszaladt nem nézett körbe, hanem célzottan rohant a kert végébe (én megpersze utána, de nem értem utol..)
2013. aug. 16. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
hát pedig jó lenne ha megtalálnád, körülbelül megsértődve fájdalmaival küszködve gubbaszt isten tudja hol étlen szomjan! Remélem meg lesz! Vigyázz legközelebb! A mi cicánk elvonult mikor megcsináltuk a műtétet...és soha tobbet nem jött vissza :((((
2013. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor lefialt, akkor se jött elő 3 napig, se hívogatásra, se a tányérjuk zörgetésére nem jött, ahogy most se (mint kiderült a padláson talált helyet magának akkor), addig étlen-szomjan volt.. Elég érzékeny lelkű szegénykém :( Remélem kipiheni magát és hazajön.
2013. aug. 17. 07:10
 5/9 A kérdező kommentje:
ELŐKERÜLT!!! :))) Fent napozik a padlásfeljárónál, kutya -akarom mondani macska- baja :))
2013. aug. 17. 07:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. aug. 17. 07:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj dejó.ahoz képest hogy most műtötték jó gyorsan túltette magát rajta...biztos hogy mindent kiszedtek belőle?:-D
2013. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, biztos! :) Nagyon szépen összevarrta a doktor úr, igazán minőségi munkát végzett, gondolom ezért sem szakadt fel neki. De Molli is nagyon ügyes, egyáltalán nem piszkálja, pedig nincs rajta 'tölcsér'. Végre be tudtuk hozni, az elmúlt 2 napban sokat aludt, ma megint kimerészkedett, de ezúttal nem tűnt el. :)
2013. aug. 19. 10:17
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó..ennek igazán örülök! :)
2013. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!