Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám autóval szállítása?

Cicám autóval szállítása?

Figyelt kérdés

Idővel el fogunk költözni,és van egy 3 éves benti cicánk akit szeretnénk magunkkal vinni, de nem tudom, mit tegyek? A fonott kosár szállítójába legyen 3 órát? Egy 20 percet sem bír ki míg az orvoshoz elvisszük, eszeveszetten nyávog.

Valakinek van ilyen története, hátha segítene.


2013. aug. 20. 14:09
 1/6 anonim válasza:
az én cicám se szeret autózni..én is szállító kosárba szoktam vinni.nem hinném h bárhogy is megtudod nyugtatni szegényt..szerintem ki kell birnia azt a 3 órát és kész utána majd megnyugtatod:)
2013. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor majd nyávog 3 órát, te türelmes leszel, és majd befejezi, amint megérkeztek az új helyre.


Semmi gond, ne aggódj, hadd nyávogjon, mert macska. Kukorékolni nem tud.

2013. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
túléli a 3 órát max meg lesz sértődve..én régi cicám is ilyen volt :)
2013. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A cica legyen az utolsó akit visztek. Én eddig egyszer költöztem vele, de őt vittem át utoljára, amikor már nagyjából elrendeztem a nagyobb bútorokat. Az összes játéka legyen a közelébe, és az új lakásban is, hogy érezze a szagát. A 3 óra és a nyávogás ellen meg nem tudsz mit tenni. De azzal talán segítesz, ha pár játékát bepakolod vele a szállítójába, és sokat beszélsz hozzá megnyugtató hangon.


Amúgy meg ne is mondd, én is mindjárt költözöm cicástúl...

2013. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon remélem, hogy ha sor kerül rá nem lesz baj, és hamar megunja a nyávogást.
2013. aug. 24. 15:33
 6/6 Pincsi19 ***** válasza:
SZia nekem is van két macskám. Amikor az egyiket szállítottam nem készültem különösebben semmi hordozóval gondoltam beteszem a kocsiba és majd valaki fogja. Hát annnyi lett belőle hogy a cica elkezdte karmolni az illetőt az persze elengedte így a macska karmolászva ugrált hol előre hol hátra a csomagtartóba elég bolond lett mivel nem volt hozzászokva az utazáshoz. Így én mindenféleképpen azt ajánlom hogy macskahordozóban szállítsd mert abban megnyukszik és a sofőrt sem zavarja meg a vezetésben.Ha a cica hordozóban utazik mindenkinek jobb és ő is nyugottabb benne:)
2013. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!