Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek több (három-négy)...

Akiknek több (három-négy) középtermetű/nagytestű kutyája van, azok milyen autóval viszik őket, ha nagyobb távra kell utazni velük?

Figyelt kérdés
Hogyan oldják meg a szállítást, milyen autóba férnek be?

2013. máj. 17. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekunk opel frontera terepjaronk van.azzal szoktuk szallitani ha kell.szerencsere birjak az autozast
2013. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én citroen berlingo-m hátuljában úgy elvannak, mint a befőtt. :)

Mondjuk 4 bernáthegyinek vagy berninek lehet, hogy szűkös lenne.

2013. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sameths ***** válasza:
3 vizsla és egy labrador simán elfér egy Twingóban vagy egy Coltban, mindkettőben meg lehet szűntetni a hátsó ülést. Ergo: 2 ember és négy kutya.
2013. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vagy Multivanal megyek vagy Citroen Grant Picasso c4 ÉS minden kutyusnak külön boxa van vagy be vannak kötve kutyabiztonsági övvel.
2013. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ford fusionben kalaptartó kiszed, csomagtartóban 2 nagy kutya, + még egy az anyós ülés lábrészénél. így fér el a 3 nagy. túl nagy távra még mind a 3-at együtt nem vittem, legnagyobb táv 200 km volt, az anyósülésnél elég rossz volt ülni, mivel a kutya miatt a lábnak nem sok hely marad, a csomagok meg a hátsó ülésen voltak ugyebár.
2013. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 kutyám van, bármilyen átlag autóba beleférnek, legfeljenn nem jön velünk több ember.
2013. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 nagy és egy közepes termetű kutyánk van. Hyundai lantránk van és tökéletesen elfér benne a a 4 kutya. A 3 nagy ül hátul az egy közepes meg elöl az ölembem
2013. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ford mondeo csomagtartó 2*65 kg kutyának még kényelmes.
2013. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy akinek nem számít a pénz, az vehet full extrás, klimatizált kutyaszállító utánfutót is. Abban akár 4 nagy kutya is elfér. Bár én inkább tenném a csomagokat utánfutóba, mint a kutyáimat.
2013. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!