Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinél maradjon a cica? Ti...

Kinél maradjon a cica? Ti hogy döntenétek el?

Figyelt kérdés

Elköltözünk otthonról tesómmal,külön-külön,ő kutyát szeretne majd venni.Maradjon otthon anyunál a cica?

2 éves,elég félős.


2009. okt. 30. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha anyukád szereti őt akkor mindenképp vele maradjon.ö se lesz egyedül és a cica se kerül új helyre!a cicák képesek új helyröl elindulni haza és akkor el is veszíthetitek.Nekem legalábbis volt már olyan nagy cicám amit örökbe fogadtam és amint kiengedtük elment( elötte 2 hétig volt bent velünk h szokjon minket állatorvos tanácsára)
2009. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szobacica?vagy kinti cica?Bár a cicák nagyon nem szeretnek elmozdulni a saját megszokott környezetükhöz,ugye azt szokták mondani hogy a macska a házhoz ragaszkodik és nem a gazdához.Szerintem jobb lessz anyukádnál legalább lessz egy kis mozgás ha ti nem lesztek otthon a tesoddal.
2009. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 éves,ivartalanított lánycic,csak lakásban él,mióta megmentettük.elég félős,és 3 felé nem szedhetjük,úgyhogy vszínű,hog itthon marad majd anyuval...de nagyon fog hiányozni:(
2009. okt. 30. 09:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! A cicák nem nagyon szeretnek elköltözni, ott szeretnek lakni egész életükben, ahol felnőttek. Mi is magunkkal vittük költözéskor a cicát másik városba, de megszökött és elindult visszafelé, sose tudtuk meg, hazaért-e épségben :( Szerintem maradjon ott, ahol eddig volt.
2009. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem is maradjon otthon...mert a cicák azok ragaszkodnak a házhoz ahol felnőttek.A kutyák ragaszkodnak a gazdihoz de a macska nem..

Nekünk amikor elköltöztünk 4 és fél éve akkor magunkkal hoztunk egy nagyon gyönyyyörű cicát és elszökött és ő volt anyukám kedvenc cicája:S

2009. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mármint a mi cicánkat hoztuk magunkkal:D
2009. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha félős a cicád,valószinüleg még a legbarátságosabb kutyustól is félni fog.A mi cicánkkal is szeretett volna barátkozni egy kugya de nagyon félt tőle.A másik az, h a macskák helyhez kötöttek és akár bele is pusztulhatnak de haza akarnak menni.Szerintem mindenképpen maradjon.
2009. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mi is erre a döntésre jutottunk:) köszi a válaszokat:)
2009. okt. 30. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!