Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, beteg a cicám?

Mit csináljak, beteg a cicám?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg a cicám -szív betegsége van trombozisa lett és most hátsólábára béna, korházban van. mellette izületes a gerince végig és öreg, 13 éves.. Azt mondták a dokik h ha 2-3 nap mulva nincs javulás akkor ....

nem tudom elfogadni, ő az "élettársam" együtt nöttünk fel.

Micsináljak...


2009. okt. 30. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad hagynod, hogy szenvedjen. A szeretet erről is szól. Ha valóban szereted, akkor most az ő érdeke fontosabb kell legyen, mint az, hogy te mit szeretnél. Ha magad miatt hagyod szenvedni, az önzés és nem szeretet.


Búcsúzz el tőle és engedd elmenni, ha tényleg nem lehet már jobban.

2009. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha azt mondták a dokik, és tényleg nem javul, akkor szerintem jobb lesz "elengedni", és nem szabad szenvedni hagyni. Gondolj bele, hogy az elmúlt 13 év milyen szép volt, sok cicának ez sem adatik meg.
2009. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
ezután sokkal jobb helyre fog kerülni, és még van egy kis remény mert azt mondta doki "h ha 2-3 nap mulva nincs javulás". tehát még van esély.
2009. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon szép élet lehetett,de ideje elengedni őt!Én 3 év után engedtem(Jó tudom az nem 13,de akkor is).Ne engedd hogy szenvedjen!
2009. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
26%
Vidd el orvoshoz!! Az majd segít :)
2009. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Írta, hogy kórházban van a cica...
2009. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegény cica! Gondolj arra, milyen szépek voltak a közös évek, mennyire ragaszkodik hozzád és te is mennyire szereted őt. Most erősnek kell lenned és nem szabad hagynod, hogy tovább szenvedjen. Nagyon szép kor a 13 év, ha ennyire beteg, most el kell engedned.
2009. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nehéz de nézzd az ő szemszögéből. Beteg, öreg és szendved. Legyen erőd őt elengedni, ne hagyd, hogy szenvedjen. Tudom nehéz, de elkell engedned. Viszont egy új kis cica segít pótolni a hiányát.
2009. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Szegény. Neki teszel jót hogyha elengeded őt. Velem is történt hasonló. De van még remény.
2009. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a cicám jobban van már egyik lábára mozog, másikra várok hogy meginduljon..

Annyira szeretnem ha haza jönne...:-(

De mindenki ugyanazt mondja korulottem, hogyha nem javul akkor nincs ertelme.

olyan ures ez a haz nelkule

De rendbe kell hogy jojjon mert a doki szerint ha ijen benulasbol ennyire viszajott akkor meg barmi lehet

2009. nov. 1. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!