Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valóban elkényeztetem a cicámat?

Valóban elkényeztetem a cicámat?

Figyelt kérdés

Van egy Perzsa cicám. Egyesek szerint ez már túlzás ,hogy mennyire nyalom a s*ggét. Igazuk van?? Mikor elmesélem valakinek ,hogy ,hogy tartom:Csakis Royal Canint eszik ,fésülöm napi többször,van neki fekhelye ,kaparófája azt válaszolják ,hogy te aztán rendesen meg vagy húzatva. De ami legjobban kiboritsa őket az az ,hogy ő benti cica. A múlt héten pl. eljöttek hozzám a barátaim és mikor meglátták a heverésző cicust azonnal elförmedtek.-Jézus isten te bent tartod ezt a ronda szőrös macskát??? Összeszőröz mindent.

De azt sem nagyon birják ,hogy van neki alom. -Akkor ez bent végzi a dolgát????!!!Hogy tudsz ilyet csinálni?!

Tényleg elkényeztetem a cicámat vagy csak ő szerintük van ez igy??



2013. aug. 27. 09:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
De ne is mondjam!Az ivartalanitás és az oltások hallatán majdnem becsináltak és azt mondták:Szegény macska!!
2013. aug. 27. 09:34
 2/15 papa777 ***** válasza:
100%
Nos, a roya kanint szerintem vágd ki, mert televan kukoricával, azt meg a piacon is megkapod, válts brit-re, vagy orijenre, szerintem az meg természetes, hogy törődsz a macskával.
2013. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az ismerőseiddel!
2013. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ennek kéne a természetesnek lenni...
2013. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Platypus ***** válasza:
100%

Akkor kényeztetnéd el a macskát, ha minden hülyeséget megadnál neki, ha kell, ha nem. Ahogy te tartod, azzal csak a létező és jogos igényeit elégíted ki. Ha hosszú életű, egészséges és kiegyensúlyozott macskát szeretnél, akkor ezeket meg is kell adnod neki.

Akik ezen kiakadnak, azok nem képesek elfogadni a társállat fogalmát. Számukra a macska haszonállat, és természetesen kiakadnak azon, hogy valaki költ rá, amikor anélkül is lehet macskát tartani. Csak éppen olyankor fogyóeszköz, ami újratermeli magát. Ha valaki érző lényként tekint a macskára, akkor ez a hozzáállás nem elfogadható. De azt sajnos el kell fogadni, hogy mások meg ilyenek.

2013. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Az utolsó válaszolóval teljesen egyetértek! (amúgy kiborítja, nem kiborítsa)
2013. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amiket teszel, az teljesen normális, főleg egy benti macskánál. Én inkább azt nem értem meg, hogy a barátaid ezt hogy nem értik meg? Ha egy állat velünk él, szocializálni kell, nem tehet azt amit csak akar és nem élhet a saját mocskában. Nem szarhat oda, ahova neki tetszik és nem kaparhat össze mindent, ami a mancsa ügyébe akad. Fura egy társaság lehet, mintha te találtad volna fel a szobacicát. :-)
2013. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Elszomorítóan gondolkodnak a barátaid!


EZ a normális tartás, bárcsak mindenki így tartaná!


Amikor valaki ilyet mond, akkor azt szoktam mondani: Lehet hogy az én macskám értelmesebb és inteligensebb mint egyes emberek!

Ilyenkor nagy csend szokott lenni! :)

2013. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ennek kellene a normálisnak lennie.
2013. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan tartod a cicád,ez az elvárható,normális állattartás,ha megadod az igényeinek a megfelelőt,ápolod és gondozod.
2013. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!