Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol vettetek a szobacicátoknak...

Hol vettetek a szobacicátoknak télre ruhát?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni télre a cicámnak ruhát (ha kiviszem sétálni fázik).

Én valami ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]

De lehet más milyen is.


1. Hol vettétek?

2. Milyet? (kép?)

3. Mennyiért?


Csak normális válaszokat kérek előre is köszönöm.



2013. aug. 31. 17:47
 1/7 Naomi12 válasza:
Állatkereskedésben biztos van, ugyan úgy mint póráz vagy a többi kellék a házi kedvenceknek.:) Nézz szét ilyen üzletekben, vagy akár kérdezz meg egy állatorvost, akkor abban is segítene, hogy a te cicádnak melyik lenne a legjobb. Ha egyik sem, akkor meg próbálj neten keresni olyan oldalt, ahol rendelhetsz. Csak ne ilyen adok veszek oldalt nézz, mert ott kitolhatnak is akár veled.:)
2013. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szőrtelen, akkor nem kell neki ruha. A szőre meg fogja vèdeni a hidegtől. Az én macskám is szobacica volt, most màr az udvaron van, de soha nem volt semmi baja télen
2013. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De kell neki mert amikor télen kiviszem a hóba mindig fázik és be kell hoznom 5 perc után pedig úgy szereti.
2013. szept. 7. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva, lehet, hogy csak telente tul magas a homerseklet a lakasotokban.

Esetleg, furminatorral lekapjatok az elsobundajat, azert nem szigetel rendesen.

Minden mas esetben, nem fazhat igazan, oke, -7C°alatt igen.

Tehat ott valami mas ok is lehet a hatterben.

Mindenesetre erdekesen neznek ki ezek a allatruhak, de h megnezed, ezeket is kimondottan rovid szoru kutyakra terveztek, es nem tudok arrol, hogy lenne macskaban is hasonloan rovid szoru.

2013. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem hallottam róla, hogy lenne macskára ruha! Macskáknak nem szoktak ruhát adni! De állatboltban biztos kapsz csivavára valót, vidd el, próbáld meg, annak jónak kell lennie!
2013. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat igazából én is olyanokat néztem.

Elvihetem próbálni a macskámat vagy furán néznének rám?

2013. szept. 8. 08:10
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan vidd el, nem néznek furán! amúgy meg, kit érdekel mit gondolnak :DDD
2013. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!