Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy kiscicát, kb 1...

Találtunk egy kiscicát, kb 1 hónapos lehet, nincs szeme, nem lát. Mit lehet ilyenkor tenni? Van esetleg vmilyen szervezetet, aki befogadná vagy segítene? Vagy szobacicaként az ilyet valaki be tudná fogadni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
így van akkor biztosan elpusztul ha kiteszed... :( szerencsétlen.milyen ember az ilyen? remélem ha ő is vak lesz akkor kirakják az utcára,aztán boldoguljon! szegény pici cica, azért mert fogyatékos kitették a szűrét! :( olyan utálatot érzek az ilyenek iránt hogy nem tudom szavakba önteni! de azt mondod nincs szeme?? az magától nem esik ki ha jól tudom, szerintem csak ha kiszedik neki akkor lehetséges! Nem lehet hogy csak elveszett????? De szerintem ne nagyon vidd ki!
2013. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nehéz eldönteni,olyan mintha az ürege meglenne,de nincs szemgolyó,Szerintem mutáció,nem hinném,hogy vki bántalmazta.

Állatorvoshoz el kellene vinni.

Egyelőre napi 1-2 órát kint mászkál,aztán bezárjuk a nyári konyhába.Szegény tuti uncsizik ott bent,Ezért lenne neki jó,olyan gazdit találni,akinek már van egy macska bent a házban....

2013. szept. 2. 19:37
 13/16 anonim ***** válasza:
Sztem a Cicamentő Angyalok tudnak neked segíteni. Fent vannak a Facebookon, írj nekik üzenetet hogy segítsenek.
2013. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én tartom a cicamentő angyalokkal a kapcsolatot és jelenleg 70 cicájuk van aki gazdikereső.köztük Mazsola akinek szintén nincs szeme...nem hinném, hogy tudnak segíteni! Kedves kérdező én sem gondoltam hogy bántották, hanem hogy orvos vette ki neki!
2013. szept. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Felraktam facebookra,de sajnos eddig nagyon kevesen osztották meg:=(

A party fotókat,meg élet igazságai baromságokat minden agyhalott megosztja,aminek pedig valóban lenne értelme,azt nem:(

Sajnos ilyenek az emberek....

2013. szept. 5. 15:03
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a cicával?
2016. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!