Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Büdös a macskám szája! Mitől?

Büdös a macskám szája! Mitől?

Figyelt kérdés
5 hónapos cica, eddig semmi szaga nem volt. Whiskassal etetem kezdettől fogva, tápot royal canin-t adok neki! Mitől változott meg ez most hirtelen? Ugyan eddig juniort adtam neki ami aszpikos, de az nem eszi már meg így a felnőttnek valót adom neki! Lehet az büdösebb?? De az ismerősömnek sincs ilyen problémája és ugyan ezt eszi az ő cicája is!Lehet hogy be van gyulladva az ínye, mert jönnek a fogai?? De azok nem később jönnek?? Kutya-macska kaja szaga van, biztos ti is éreztetek már ilyet! Most lett féregtelenítve, ez nem lehet gond!

2013. szept. 5. 08:23
 1/8 papa777 ***** válasza:
A whiskast felejtsd el, többet árt, mint hasznot, mivel ipari hulladék az egész, a royal meg reklámtáp televan kukoricával, váltsatok brit-re.
2013. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

A mi cicánknak ínyfertőzés okozta a szájszagot, kapott rá egy fecskendőnyi ellenszert (állatorvostól kaptuk, a nevére sajna nem emlékszem), amiből naponta 2x kellett az ínyére spriccelni egy keveset. Rövid idő alatt elmúlt és azóta szerencsére nincs vele gond.

2013. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első! mondom hogy más is így eteti és semmi szaga nincs nekik! a royalt meg tenyésztő ajánlotta, az marad!!!! Második, köszönöm, megkérdezem a dokit erről!
2013. szept. 5. 09:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az enyémnek is büdös a szája, nekünk azt mondták, lehetséges, hogy emésztési problémák jele. (Ez nálunk igaz is, mert hányt sokat mellette) de ha nektek nincs semmi ilyen tünet, nem morog a hasa, akkor nem hiszem, hogy az a baj.

Az ínyfertőzésnek nincs amúgy más tünete? Étvágytalanság ilyesmi?

2013. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is 5 hónapos cicám van, körülbelül 2 hétig állt fent nála ez a probléma. Neki most jön a foga, szerintem az is közrejátszott. Mi nem adtunk neki semmit, elmúlt magától.
2013. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Énis abban bízom,hogy a foga miatt.nem nincs bélproblémája.köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 6. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy a fogzástól van. Mindamellett a Royalt én sem ajánlom, mert belépő a cukorbetegséghez. Az, hogy egy tenyésztő mit ajánl, nem tekinthető mérvadónak egy hobbytartó számára. A tenyésztő magának akar jót (csak rövid ideig, néhány ellésig tartja a macskát), a tartó meg a kedvencének.
2013. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Doki meg tudja nézni, a szájában nincs-e valami gyulladás, vagy az inyén, lehet esetleg a fogzástól is! Ha nincs emésztési problémája, akkor a szája körül kell kutakodni.
2023. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!