Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismerősömnek előálltam azzal...

Ismerősömnek előálltam azzal az ötlettel, hogy veszek egy macskát, de hülye reakciója volt?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondoltam, veszek egy macsekot, már régóta szeretnék, sokat utánaolvastam stb.

Viszont most mondtam meg neki, és megkérdezte, hogy miért nem a szememre költöm azt a pénzt (szemüveges vagyok, és gondoltam már lézeres szemműtétre is). Mintha az lett volna a baja, hogy szemüveges vagyok, és macskát akarok, nem a szememre költöm. Persze gondolkodtam a műtéten, nem is keveset, de annyi pénzem az életben nem lesz, és így a macsekról is lemondhatok.


Most szerintetek mi a baja? Mit mondjak neki, ha legközelebb felhozódik?


2013. szept. 5. 19:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha a saját szemedre nincs pénzed, akkor egy kiállítandó cica megvételére, és megtartására honnan lesz? Ahogy előttem is írták, a nemes fajtáknak sok betegségei vannak, lehet állandóan betegeskedne a tied, meg a cicomára külcsínre is sokat kell adni.
2013. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!