Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új macskám van,3 hónapos és...

Orsicica00 kérdése:

Új macskám van,3 hónapos és mindenhova bepisil, nem tudom rászoktatni az alomra, valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Már sok mindent kipróbáltam de már mindenhol pisit találok mit kezdjek vele...

2013. szept. 7. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
hány macska lakik nálad? hány alomtál van?
2013. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

egy macska egy alom

ede az alomba is szokott piszkítani, de mindenhova máshova is

2013. szept. 7. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
azt mondják ilyenkor lehet jelez vmi húgyúti betegséget is, dokit nem kérdezted még esetleg?
2013. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
En ugy szoktattan ra h megfogtam a macskat beleraktam az alomjaba es mikor benne volt megfogtam a ket kezet es vele kapartam az alomjaba...onnantol mindig oda csinalta a dolgat. Ha ez nem valik be akkor viszont tobb alom kell a hazba es amelyikbe tetszik neki abba fogja csinalni es minden alom sarokba legyen plusz ha a dolgat csinalja akkor nem szabad bamulni :))
2013. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak az a gond h több alom nem fér el nálunk
2013. szept. 7. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyeld! Mikor készül, fogd meg tedd bele az alomba! Amúgy milyen helyekre pisil?? Nálunk le volt rakva egy ideig egy törölköző (hosszú történet)ami vizes volt és rápisilt, mert büdinek érezte! A lefolyóba is azért pisilnek bele, mert érzik a pöce szagot, amit mi nem is érzünk, de ő igen és azt hiszi mivel büdös, hogy az a wc! Amúgy ha annyira mindenhol pisit találsz az tényleg nem egészséges! Mennyi a pisi? Naponta hányszor, vagy hányat találsz??
2013. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sok kiscicám,mindig megmutattam neki hol az alom és mindig megkapartattam vele az anyja is igy mutatja neki.Sosem volt ilyen probléma veluk.Probáld homokkal,lehet hogy szimpatikusabb lesz neki.
2014. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!